Найщиріша подяка

Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи Слобідського НВК висловлюють щиру подяку начальнику відділу освіти Новоселицької РДА Руснак Аделіні Іванівні, сільському голові Федоряку Василю Михайловичу, усьому депутатському  корпусу Новоселицької районної ради та Слобідської сільської ради за розуміння проблем, які постійно виникають перед НВК, і за безкорисливу, конкретну допомогу у зміцненні його матеріально-технічної бази, що сприяє покращенню умов для навчання та виховання підростаючого покоління.

Ця підтримка – свідчення Вашої особливого ставлення до проблем дітей. Від усього серця  щиро вітаємо Вас з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим! Нехай Ваші серця будуть зігріті любов’ю і теплом, домівки повняться добром, радістю та Божим благословінням, а очі світяться щастям. Низький уклін Вам за Вашу натхненну та самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у світле майбутнє. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння та підтримку і за часточку душі, подаровану нам!