Подяка народному депутату України Тімішу Григорію Івановичу

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива! Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими у прийдешньому дні, будуть рости на благо України.

Це добре розуміє  народний  депутат  України Тіміш  Григорій  Іванович. Одним із свідчень цього стала реальна допомога НВК. На  передодні  Різдва    Христового  ми  отримали від  Вас  чудовий  подарунок  - нові  комп’ютери. Це  відкриває  нові  можливості  для  покращення  якості  освіти  підростаючого  покоління,  що  є  великою  інвестицією  у  майбутнє.

Вельмишановний  Григорію  Івановичу!

Адміністрація, педагогічний, учнівський та батьківський колективи Слобідського  НВК  висловлюють найтепліші слова подяки  за  Вашу  активну  життєву  позицію,  вагомий  внесок  у  створення  умов  для    всебічного   розвитку  особистості  дитини.

Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам.

Окремо  хочемо  подякувати  помічнику  народного  депутата  України  Юрію  Леонідовичу   Дорофтею  за   компетентний підбір  комп’ютерної  техніки,  що  відповідає  сучасним стандартам  освіти.

Хай щастя завжди супроводить Вас,

Людська повага й шана не минають,

А вашу мрію й працю повсякчас

Лиш визнання вінчають!

Хай Вам Бог посилає своє благословіння на Ваші добрі діла !