Вечір зустрічі випускників

Дитинство – маленька безтурботна країна. Кожному з нас доводиться бувати в ній лише раз. І скільки б не шукали цю країну на карті – не знайдете.

Лише приємні і щасливі спогади, мрії мають чарівну здатність повертати нас у дитинство. Саме таку можливість мали гості вечора - наші випускники!

На початку лютого, за доброю традицією, наша школа відчиняє свої двері й з нетерпінням чекає випускників нашого НВК: колись тендітних дівчат і сміливих хлопців, а зараз вже мужніх чоловіків і гарних господинь-жінок. Всі вони мали можливість знову побувати у "Країні Дитинства". А розпочали ми її із зеленої шкільної  галявини на якій росте  квітуче  дерево життя, яке відомо людям з  давніх часів. На високому могутньому дереві,  ростуть три листочки . Перший символізує  дитинство, другий – юність, третій – зрілість.  Всі ми знаємо що всі ми в дитинстві хочемо як найшвидше стати дорослими, та от біда - як тільки ними стаємо, то знову хочемо повернутись в дитинство. Здається, це неможливо… Але в цей день можливо все!