Тиждень англійської мови

Поділіться статтею з друзями: 

З 13.02 по 17.02 2017 р. У Слобідському НВК було проведено тиждень англійської мови. 
        Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури. 
        Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. 

Відкриття тижня розпочалося 13 лютого під  імпровізований «суд присяжних». Розглядається «судовий позов» проти англійської мови, що стрімко випередила всі інші мови і стала найпоширенішою і найвпливовішою у світі. Автори позову – мадам Française (Кожокар Д 7 кл.) та фрау Deutsch (Кожухар О 10 кл.), а відповідач – містер English (Цуркан С. 7 кл..). Кожен із учасників «суду» щиро намагається відстояти свою позицію перед суддею (Федоряк Д 7 кл.) і прокурором (Дорош А. 7 кл..).

     Особливо переконливими є голоси на підтримку позиції, яку відстоює містер English.     Попри те, що позиції англійської мови на «суді» видавалися непохитними, разом з тим її чекала гідна відсіч з боку захисників німецької та французької мови.     А примирила усіх у лінгвістичному «суді» найповажніший свідок – давня покровителька європейських мов пані Latina (Мигалчан Л 9 кл ).     Отож, попри негоду, віруси і тривогу останніх приготувань, свято таки відбулося, продемонструвавши творчий ентузіазм і любов до іншомовного слова учнів і їх вчителя англійської мови Бушуляк І. В.     

А це означає, що іноземна  мова не просто вивчається  у Слобідському НВК, а й урізноманітнють свої можливості, об’єднуючи різні культури заради миру і добра на землі. А людина, котра вміє розмовляти іншою мовою, знає й поважає традиції та звички інших народів, більше здатна до активного способу життя.

14 лютого день святого Валентина, який протягом кількох століть, відзначається у світі, є найромантичнішим та найочікуванішим святом для всіх закоханих. Для багатьох – це чудовий момент для прояву почуттів, для когось – просто привід повеселитися. Всі учні з нетерпінням чекали на цей день, щоб за допомогою святкової пошти зізнатися у своїх почуттях коханим. «Валентинки» готували заздалегідь, власними руками. Найцікавішим було те що учні 7-11 класів готувалися серйозно до цього свята. З 7-11 класів було обрано по 2 учасників Валентин й Валентина. Для учнів було проведено різні конкурси англійською мовою, а в кінці цього свята Валентини мали приготувати для своїх Валентинок валентинки власними руками. Було обрано 5 пар Супер-пара Дацький Вадим та Ільчук Руслана учні 11 класу, Романтична пара Зайцев Дмитро та Кожухар Олександра учні 10 класу, Оригінальна пара Масіян Руслан та Ротар Марія учні 8 класу, Приваблива пара Коляско Максим та Сімак Юлія учні 9 класу, Найзакоханіша пара Цуркан Станіслав Та Кожокар Діана учні 7 класу.

15 лютого відбулося виставка стінгазет на вільну тему.

16 лютого проводилася інтелектуально гра «The knowledge is the power». Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширювати лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими.

17 лютого була проведена вікторина «Конкурс Funny express » серед учнів 5- 11 класів. Метою даного заходу було узагальнити уміння та навички учнів з вивченого матеріалу, розширити лінгвістичний кругозір учнів, розвивати інтелектуальні здібності учнів за допомогою гри. Учні із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор учні вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу. 

Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили на сцені. 

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розвинути в учнів навички слухання та говоріння іноземною мовою, розвинути в учнів інтерес до творчості, розвинути в учнів логічне мислення та пам'ять. 
        Мета була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах. 
Всі переможці та активні учасники заходів були нагороджені солодкими подарунками.
        Дякуємо учням школи за активну участь у проведенні тижня. Бажаємо й надалі перемагати та показувати гарні результати!!! 

Good luck to everybody!