Районна спартакіада працівників освіти

Поділіться статтею з друзями: 

Районна спартакіада працівників освіти

На початку травня 2017 в м. Новоселиця, з метою впровадження фізичної культури в повсякденному житті та пропаганди здорового способу життя,  проходила XІV-а районна спартакіада працівників освіти. Змагання проводилися з 4-ох видів спорту: міні - футбол, настільний теніс, шахи, та легка атлетика. Вчителі НВК прийняли активну участь у спартакіаді.

28.04. 2017 року  відбулися змагання з шахів, на яких честь НВК захищав вчитель фізичної культури Попов В.О.

Команда НВК у складі вчителя інформатики Коляско Ю.С. та заступника директора з НВР Боднарюк А.В. у турнірі з настільного тенісу посіла почесне ІІ-е місце  (серед 12  команд). Відрадно відзначити, що першою тенісною «ракеткою» серед дівчат стала Боднарюк А.В.

 

 

 

 

 

 

 

14 травня, на міському стадіоні, відбулися спортивні змагання з легкої атлетики та міні – футболу. Незважаючи на погодні умови, боротьба на «спортивній арені» була справді «запеклою», адже здобути лаври перемоги намагався кожний.

Команда НВК у складі вчителя фізичної культури Попова В.О. та вчителя англійської мови Бушуляк І.В., демонстрували свої надможливості, «перестрибнути» і «обігнати» своїх колег з других навчальних закладів.  Серед чоловіків найкращі результати з бігу на 100 м та   стрибків у довжину з місця у Попова Валерія.

В гострій і безкомпромісній боротьбі пройшли футбольні баталії десяти команд,  серед яких і команда НВК у складі вчителів фізичної культури Попова В.О. та Топорівського В.В, вчителя інформатики Коляско Ю.С., вчителя трудового навчання Кожухаря В.М., завгоспа Кожокаря М. М.,  оператора котельні Віщака С.М.. Наша  команда перемогла команду Стальнівецького НВК з рахунком 3:1 та поступилися переможцям турніру команді Рокитненської ЗОШ з рахунком 1:2.

 

Вітаємо !!!