Вишивана моя Слобода…

Поділіться статтею з друзями: 

Вишивана моя Слобода...

            Підносим гордо етнос нашого села,

Що споконвік виспівуєм в піснях,

Бо “Вишивана карта Слободи” -

Історія про кожного із нас.

 

Як слово, хрестик має зміст,

Символізує він любов до свого.

Бо що ми є коли втрачаєм вміст?

Без сутності нема живого!

 

Тож поважаймо ми батьків своїх,

Що вишивали долю України!

В долонях труд і праця їх,

Що створює майбутнє Батьківщини.

31 липня  2017 року  Слобідський НВК  з радістю зустрів витвір рук працьовитих  освітян закладів освіти  – вишивку прапора  Новоселицького району, яку було передано заступником директора з НВР Боянської гімназії Морар Марією Іванівною та педагогом-організатором Боянської ЗОШ Стрієнку Мариною Андріївною.

Це велика честь та гордість долучитися до акції  Адже те, що створено від щирого серця та заради високої мети, завжди знаходить відгук у душах всіх небайдужих людей. Серед розмаїття орнаментів різних куточків  Новоселичини на карті кольоровими нитками були вишиті і символи рідного села Слобода.

За вишивку  взялася ціла родина  Віщак Ліліани Михайлівни – голови батьківського комітету НВК. До роботи долучилися її донька Юліана – випускниця 11 класу та  мати - Крокош Лідія Іллівна.  При створенні сюжету карти вони поєднали сучасні комп’ютерні технології та старовинну українську традицію вишивки. За словами Ліліани Михайлівни, спочатку створили комп’ютерний ескіз стилізованої мапи села, потім розробили схему вишивки, після чого вони   взялася нитками втілювати задум.

Тож висловлюємо щиру подяку, родині Віщак Ліліани Михайлівни   за високомайстерну вишивку,  за красу української душі,  вічну та натхненну творчість!

 5 серпня вишивку прапора  передано Рингацькому НВК.

Вишивати  означає кодувати, тому хай спільний код нашої карти несе в собі силу любові, добра, єдності та поваги!