Олімпійський тиждень у НВК

Олімпійський тиждень у Слобідському  НВК

З  8 по 14 вересня  2017 року в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту, підтримки Олімпійських ігор, з метою ознайомлення молоді з гуманістичними ідеями олімпізму, цінування власного здоров’я, виховання в школярів потреб у постійній рухливій активності, формування традиції й культуру здорового способу життя, престижу здоров’я, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом  в  НВК був проведений Олімпійський тиждень. Гаслом тижня були слова: «Швидше – Вище - Спритніше!»

Протягом  тижня в НВК  були проведені наступні заходи:

1. - Олімпійський урок (презентація) на тему: «Олімпійські ігри: історія та сьогодення». На цьому уроці учні 5-9 класів отримали знання щодо олімпійських символів: олімпійське гасло, олімпійська емблема, олімпійський прапор, олімпійський вогонь, про історію виникнення та розвитку Олімпійських ігор, про їх відродження в ХІХ ст. та про олімпійських чемпіонів України.

Учні 1-4 класів переглянули мультфільм  «Як козаки олімпійцями стали».

2. -  День бігуна, який визначив найшвидших учнів серед 5-7 класів з бігу на 30м. та учнів 8-11 класів з бігу на 60м.

Переможцями з бігу на 30 м. стали:

Завацький Дмитро (учень 7 класу)  та  Топорівська Кароліна (учениця  6 класу)

Переможцями  з  бігу на 60м. стали:

Юришин  Дмитро (учень 10 класу) та  Кожокар  Діана (учениця  11 класу).

3.Футбол та  «Веселі старти» для учнів 2 - 4 класів. Це традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів. Перемогу здобули учні 4 класу.

4. - Конкурс малюнків та стінгазет на спортивну тематику.

Учні 10 класу про цікаві факти олімпійських ігор

5. - День стрибуна. Змагання проводилися зі стрибків у довжину з місця. Участь приймали учні 5-11 класів. Переможців змагань визначили у двох вікових категоріях: 5-7 кл.  та 8-11 класи. Серед юнаків найдалі стрибнули учень 7 класу Віщак Андрій та учень 11 класу Зайцев Дмитро, серед дівчат  Качуряк Тетяна (учениця 7 класу) та Дорош Анна (учениця 8 класу).

5. - Футбольний день. Свою майстерність  демонстрували  збірні команди

5-7 кл. та 8- 11 класів. Перемогли команди 6 та 8 класів які і зіграли суперфінал.

5- 6 кл. – 0:4

7 – 6 кл. – 1:3

8 -10 кл.- 2:0

Супер фінал 6-8 кл. - 1:1 по пенальті 2:3

Підсумки проведення Олімпійського тижня провели після закінчення змагань. Всі переможці були нагороджені солодкими призами.