Аналіз методичної роботи

Поділіться статтею з друзями: 

 Методична робота НВК у 2017/2018 н.р. була спрямована на виконання Закону України «Про загальну середню освіту», рішення колегії відділу освіти від 01.11.2016 року «Про затвердження Стратегії розвитку системи методичної роботи в галузі освіти Новоселицького району на 2016-2021 роки», наказів відділу освіти Новоселицької райдержадміністрації від 08.08.2017 року № 202 «Про затвердження Положення про районні інтегровані методичні об’єднання», від 04.09.2017 року № 231 «Про підсумки методичної роботи у системі освіти Новоселицького району та Мамалигівської ОТГ протягом 2016/2017 н.р.. та організацію роботи у 2017/2018 н.р», від 14.06.2017 року №179 «Про затвердження Положення про Новоселицький районний методичний кабінет», та з метою підвищення якості методичного супроводу навчально-виховного процесу у системі освіти району

          Методична проблема, над якою працював колектив НВК:«Забезпечення якісної освіти через вдосконалення професійної компетентності вчителя, інформатизацію навчально-виховного процесу в умовах реформування національної системи освіти».

            На  основі  вимог  державного  стандарту  освіти,  аналізу  результатів  навчально-виховного  процесу, діагностування  педагогів  та з  метою цілеспрямованої роботи та для забезпечення колективного керівництва методичною роботою було затверджено склад шкільної методичної ради, визначено та затверджено структуру та форми методичної роботи, складено план роботи над методичною темою, розглянуто, обговорено та затверджено плани роботи шкільних методичних об’єднань на 2017/ 2018  навчальний рік.

          Методична рада НВК впродовж року координувала діяльність усіх методичних структур за темою з урахуванням результатів діагностики та визначеного нею різного рівня професійної майстерності педагогів, диференційованого підходу до їх потреб, що визначало зміст діяльності основних ланок управління методичною роботою у НВК. Організовано  роботу  шкільних  методичних  об’єднань  з  періодичністю  4  рази  на  рік,  затверджено їх  керівників:

        -   вчителів  початкових  класів  -  Кожокар І. А.;

     -   вчителів суспільно-гуманітарного циклу – Кусій  Т. І.;

        -  вчителів  природничо-математичного  циклу – Дубець С. Д.;

        -  вчителів  естетичного   циклу   та   основ здоров’я  - Попова В. О.;

        -  класних  керівників  -  Бойчук І. О.

           Організовано  роботу   семінару-практикуму  «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес»  з  періодичністю   засідань   4  рази  на  рік,  призначено  керівником             Коляско  Т. І.    Організовано роботу  психолого-педагогічного  семінару  «Створення сприятливого психолого-педагогічного мікроклімату в організації навчально-виховного процесу»  з  періодичністю   засідань   4  рази  на  рік,  призначено  керівником  Ротар Т. В.          Забезпечено  системний підхід до організації методичної роботи,  вкоординувана  діяльність шкільних МО, семінарів, творчих, враховуючи діагностичні показники. педагогу.

               У 2017/2018 навчальному році методична робота передбачала цілісну систему підвищення науково-теоретичного і загальнокультурного рівнів учителів, їх психолого- педагогічної підготовки і була спрямована на

рішення трьох основних питань:

інноваційний розвиток НВК, формування наукового потенціалу членів педагогічного колективу, сприяння індивідуальній педагогічній діяльності та розвитку творчої особистості вчителя.

          Згідно плану методичної роботи    проведені  шкільні  тижні  і  декади:

Предметний тиждень

Термін

Відповідальні

1.

Олімпійський тиждень

 

04 –08.09

Попов В.О.

Топорівський В.В.

2.

Англійської мови

 

06 – 10.11

Мукомел Л.В.

3.

 

Декада української мови

і літератури

06 – 17.11

Бойчук І.О.

 

4.

Початкових класів

 

04 – 08. 12

Бойчук Л.Н.

Кожокар І.А.

Бойчук А.І.

Топорівська Т.В.

5.

Правознавства

04 – 08.12

Кожухар В.М.

6.

Тиждень  знань з основ безпеки життєдіяльності  та Тиждень безпеки дорожнього руху

 

27.11. – 01.12

Боднарюк А.В.

Попов В.О.

7.

Шевченківський тиждень

05 – 09.03

Бойчук І.О.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

З 08 по 14 вересня  2017 року в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту, підтримки Олімпійських Ігор, з метою ознайомлення молоді з гуманістичними ідеями олімпізму, цінування власного здоров’я, виховання в школярів потреб у постійній рухливій активності, формування традиції й культуру здорового способу життя, престижу здоров’я, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом  в  НВК був проведений Олімпійський тиждень. Гаслом тижня були слова: «Швидше – Спритніше – Сильніше!»

        Протягом  тижня в НВК  були проведені наступні заходи:

-  Олімпійський урок(презентація)  на тему: «Олімпійські ігри: історія та сьогодення». На цьому уроці учні 5-9 класів отримали знання щодо олімпійських символів: олімпійське гасло, олімпійська емблема, олімпійський прапор, олімпійський вогонь, про історію виникнення та розвитку Олімпійських Ігор, про їх відродження в ХІХ ст., про олімпійські чемпіони України.

-    Естафети «Веселі старти» для учнів 2-4 класів. Це традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів. Перемогу здобули учні 4 класу.

-  День бігуна, який визначив найшвидших учнів 5-7 класів з бігу на 30м. та учнів 8-11 класів з бігу на 60м. Серед хлопців найшвидшими виявилися учень 7 класу Завацький Дмитро та учень 10 класу Юришин Дмитро. Серед дівчат найшвидшими виявилися учениця 6 класу Топорівська Кароліна та учениця 11 класу Кожокар Діана.

-  День стрибуна. Змагання проводилися  із стрибків у довжину з місця. Участь приймали учні 5-11 класів. Переможців змагань визначили у двох вікових категоріях: 5-7 кл.  та 8-11 класи. Серед юнаків дальше стрибнули учень 7 класу Віщак Андрій та учень 11 класу Зайцев Дмитро, серед дівчат  Качуряк Тетяна учениця 7 класу та Дорош Анна учениця 8 класу.

-  Футбольний день. Свою майстерність  показували збірні команди  5 - 11 класів. Перемогли команди 6 та 8 класів.

       Підсумки проведення Олімпійського тижня провели після закінчення змагань. Всі переможці були нагороджені солодкими подарунками.

   Згідно  плану  роботи  НВК  у  період  з  06.11 по 10.11 2017 р.  було проведено тиждень англійської мови.                                                                                             

Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається, а також формування вміння концентрувати увагу.

    Відкриття тижня розпочалося 06 листопада. Учні 6 класу запросили всіх до віртуальної подорожі до англомовних країн. Учні мали можливість переглянути відео фрагменти цих країн.

   07 листопада учні 1-4 класів малювали малюнки на тему: ”I love English”. У випусках стінгазет школярі проявили  і продемонстрували знання та здібності, творчі уміння.

  08 листопада був проведений відкритий урок в 6 класі на тему: ”School subjects”.

  09 листопада учні 1-4 класів співали караоке, переглядали мультфільми та робили фізкультхвилинки англійською мовою.

  10 листопада відбувся конкурс ‘’Miss English’’. Участь брали дівчата 5-11    класів. Мета заходу була досягнута, адже учні отримали естетичне задоволення, поглибили знання іноземної мови та спробували свої сили на сцені. 

          Відповідно до річного плану роботи з 06 по 17 листопада 2017 року  було проведено   декаду української мови та писемності, з  метою  донести до учнів красу і багатство української мови, формування відчуття краси рідної мови, розвивати мовленнєві здібності учнів, збагачувати словниковий запас,  виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.

      Програма  декади була  досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять про видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.
Під час  проведення декади були організовані і проведені такі заходи:

- відкриття Декади  української писемності;

- лінійка  присвячена  Дню української  писемності та  мови «Рідна  мова  чиста, як  роса»;

- випущено газети «Кохана українська мово,ти наше диво калинове!»;

- тематична виставка художньої, наукової, публіцистичної літератури, присвячена Дню української писемності та мови.

- вікторина «Буду я навчатись мови золотої»;

- лінійка  до  дня української  писемності та  мови «Рідна  мова  чиста, як  роса»;

- класні виховні справи   «Мови чарівної голос»;

- І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика;

- написання  національного радіодиктанту  єдності;

- гра-конкурс «Чи знаєш ти фразеологію?»;

- конкурс малюнків «Без мови в світі нас нема»;

- пісенний вернісаж "Віночок українських пісень" та пісень про мову «Співай, моя мово!»;

- захист творчих робіт і рефератів «Нащадкам мову передам як скарб».

Завершенням декади української мови та писемності 17.11.17р.стала літературно-музична композиція "Звучи, рідна мово!".

Відповідно до річного плану роботи НВК  з 18  грудня  по 22  грудня   2017 року  Слобідському НВК  проходив тиждень початкових класів. 18  грудня  було оголошено про відкриття тижня, ознайомлення з планом проведення. Кожного  дня  учні  та  вчителі  одягалися  та  прикрашали  класні  кімнати  під   колір  того  чи  іншого  дня.

        Понеділок- день  червоного  кольору, це  день  чарівних  компліментів  та  дитячих  мрій.У  цей  день  відбулося  урочисте  відкриття  Тижня  початкових  класів.Класовод  3  класу  Топорівська  Т.В. провела  круглий  стіл для  дітей «Мої  мрії  та побажання». Кожна дитина  мала  змогу  на  червоному  сердечку  написати  свою  мрію  та  повірити  в  те, що колись  вона  обов’язково  збудеться.

          Вівторок- день  жовто-оранжевого  кольору, день  подарунків, посмішок  та  позитивної  інформації.У  цей  день всі  християни  відзначають  чудове  свято- Миколая  Чудотворця. Діти  читали  Миколаю  вірші, молитви, співали  пісні. Був  проведений  конкурс  малюнків «Подарунок  для  Святого  Миколая».

         Середа-день зеленого  кольору,казковий  день. Класовод  4  класу  Бойчук Л.Н. провела  з  школярами  цікаву  гру  «Хто  я?», де  дітям  за  допомогою  різних  питань  потрібно  було  відгадати  казкового  героя.Учні  4  класу запросили    менших  товаришів  у  ляльковий  театр, де гарно  та  артистично  зіграли  4  казки: «Колобок», «Хоробрий  заєць», «Кошеня  та  мишеня» та  «Пан  Коцький».

         Четвер-день  синьо-блакитного  кольору, день  толерантності. Класовод  2  класу  Кожокар  І.А.  провела  з  учнями  цікавий  тренінг «Вчимося  бути  толерантними», а   діти  з  радістю  переглядали  повчальні  дитячі  мультфільми. Кожокар  І.А., як керівник шкільного  методоб’єднання  вчителів початкових  класів, провела  тренінг  з  учителями  «Дозволь собі  бути  щасливим».

           П’ятниця-день  фіолетового  кольору, день  творчості.Класовод  1  класу  Бойчук  А.І. провела  з  учнями  пізнавальне  бліц-опитування «Мій  талант. В чому  він?». запросила  всіх  присутніх  на  святковий  концерт. Завершився    Веселковий  тиждень  урочистою  лінійкою, на  якій  були  нагороджені  найактивніші  учасники  цього  тижня.

       Відповідно до листа відділу освіти Новоселицької РДА від 07.09.2017р. №738 «Про затвердження плану заходів з проведення у 2017 році  Всеукраїнського тижня права» та річного плану роботи з 04.12.17р. по 08.12.17р. в НВК був проведений тиждень правознавства з  метою  сприяння виховання учнів у дусі рівноправності, поваги до людської гідності та Батьківщини, зв’язку між правами та обов’язками шляхом формування знань, розвитку в учнів правової і громадянської компетентностей, цінностей, умінь та навичок, формування досвіду захисту власної позиції.

Під час  проведення декади були організовані і проведені такі заходи:  4грудня 2017 року було відкриття Всеукраїнського тижня права. 5грудня 2017 року  було проведено тематичну лінійу на тему: «Права людини». Конкурс     стінгазет на тему: «Права у нашому житті». 6 грудня 2017 року було  проведено правовий  брейн-ринг  між учнями 9-11 класів.  7 грудня 2017 року відбувся конкурс проектів на тему: «Користь вивчення        правознавства  у сучасному житті».   8 грудня 2017 року відбулася загально-шкільна лінійка щодо підведення підсумків      проведення Всеукраїнського тижня права. Нагородження активних учасників тижня .

Відповідно до  наказу по Слобідському НВК від 24.11.2017 №131 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  та Тижня безпеки дорожнього руху у навчальних закладах району» з метою пропаганди здорового, активного способу життя, вивчення і використання на практиці правил основ безпеки життєдіяльності, попередження загибелі та травмування дітей при виникненні різного роду надзвичайних ситуацій, порушень правил дорожнього руху  з 27 листопада  по 01 грудня 2017 року згідно плану заходів був проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності  та Тиждень безпеки дорожнього руху

27 листопада вчитель  основ здоров’я  Боднарюк А.В. провела для учнів та вчителів НВК  єдиний урок з Правил дорожнього руху на тему: «Безпека на  дорозі – безпека життя». Загадки, вправа «Асоціативний кущ»,  вікторина, гра «Продовжи речення» показали учням важливість дотримання правил дорожнього руху, правил поводження на дорозі, поведінки в транспорті, правил для велосипедиста. Пізнавальний мультфільм «П’ятихвилинка з Робіком» дав змогу закріпити знання, розширити кругозір. Бібліотекар НВК Федоряк С. І. оформила книжкову виставку «Правила пішохода».

28.11.2017  учні НВК оформляли  шкільні газети на тему «Безпека дорожнього руху-це життя».

30.12.2017 року в рамках Тижня Безпеки життєдіяльності пройшов День Цивільного Захисту. Учням та працівникам НВК вчителем Захисту Вітчизни Попова В. О. була представлення презентація на тему: «Надзвичайні Ситуації та дії під час НС». Була організована виставка засобів індивідуального захисту органів дихання, шкіри, медичні засоби допомоги та приладів вимірювання рівня радіації. Проведена навчальна евакуація учасників навчально виховного процесу.          

01.12.2017 року відповідно до плану проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху вчитель основ здоров’я   Боднарюк А.В. провела навчання та презентацію з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод «Знаю, вмію, врятую». Відбулася тематична лінійка «Вбережімо себе від ВІЛ/СНІДу!». Проведена гра  ”Міфи  і  факти  про  ВІЛ/СНІД”

Протягом тижня організовано  та проведено пізнавальні заходи  з вивчення Правил дорожнього руху для дошкільнят та початкової ланки школи. Класними керівниками були проведені 5-хвилинки про дотримання дітьми Організовано висвітлення звернення до батьків на веб-сайті НВК Правил дорожнього руху (перед закінченням останнього уроку).

               Згідно  річного  плану  НВК  та  плану методичної роботи,  з  метою  розвитку ініціативи та творчості вчителів,  ефективного впровадження  передового педагогічного досвіду та інноваційних технологій  проведений   «Ярмарок педагогічних ідей»  згідно  такого  плану:

 

п/п

Дата

Предмет

Клас

 Вчитель

1.

 

28.11.2017

Відкритий урок з фізичної культури «Модуль «Баскетбол»

6

Попов В.О.

 

2.

 

08.11.2017

Відкритий урок з англійської мови на тему «Шкільні предмети»

6

Мукомел Л.В.

3.

 

20.03.2018

Відкритий урок з літературного читання на тему «Робота над текстом «Мрія збулася»

1

Бойчук А.І.

4.

22.03.2018

Відкритий урок з української мови на тему «Повторення вивченого про речення»

5

Сімак Л.В.

5.

04.04.2018

Відкритий урок з літературного читання на тему «Підсумковий уок а розділом Т.Шевченко: сторінки життя»

3

Топорівська Т.В.

 

Активізувалася робота вчителів щодо друку у періодичній пресі:

 

ПІБ вчителя

Назва видання

№, дата

 Назва статті

Попов В.О.

Газета «Слово правди»

№38, 22.092017

Олімпійський тиждень у Слобідському НВК

Коляско Т.І.

Газета «Освіта Буковини»

№37,13.10.2017

Доброчинність починається з дитинства

Бойчук А.І.

Газета «Слово правди»

№ 51,21.122017

«Веселковий тиждень» у Слобідському НВК

Мукомел Л.В.

Газета «Слово правди»

№52,29.12.2017

У Слобідському НВК є своя «Miss еnglish»

Бойчук І.О.

Газета «Освіта Буковини»

№1, 05.01.2018

Я - учитель

Топорівський В.В.

Газета «Слово правди»

№11, 16.03.2018

Граючись, оздоровлюємось

Коляско Т.І.

Газета «Слово правди»

№18, 04. 05.2018

Юні слобідські авіоконструктори

 

Освітній   процес  постійно  супроводжується  творчим  пошуком  таких  педагогічних  технологій, які  не  тільки  збагачують  знання  та  вміння  з  навчальних  предметів, а  розвивають  активність, пізнавальну  самостійність  учнів. У  зв’язку  з  цим  є  певні  досягнення  у  роботі з обдарованими дітьми. Згідно наказу відділу освіти Новоселицької РДА від 07.12.2017 №355 «Про підсумки проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2017/2018 н.р.» переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін стали:

 

№ з/п

П.І.П.

Заклад освіти

Клас

Предмет

Місце

  1.  

Вільхова Яна

Слобідський НВК

11

Зарубіжна література

ІІ

  1.  

Дорош Анна

Слобідський НВК

8

Англійська мова

ІІІ

  1.  

Кожухар Олександра

Слобідський НВК

11

Астрономія

І

  1.  

Кожухар Олександра

Слобідський НВК

11

Інф.технології

І

  1.  

Ротар Іванна

Слобідський НВК

8

Географія

ІІ

  1.  

Сімак Юлія

Слобідський НВК

10

Математика

ІІІ

  1.  

Юришин Дмитро

Слобідський НВК

10

Інф.технології

ІІІ

 

     Відповідно до  наказу  відділу освіти райдержадміністрації від 09.11.2017 № 323 «Про підсумки районної конференції в рамках Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина - Україна» визначено  переможцем районного етапу Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина Україна» та нагороджено Грамотою відділу освіти райдержадміністрації у номінації  «Геологічними стежками України»  -

ІІ місце – Ротар Іванна, керівник Ротар Т.В. та у номінації «Музей – історія жива» - ІІI місце – Ротар Іванна, керівник Ротар Т.В.

     Відповідно до  наказу  відділу освіти райдержадміністрації від 31.10.2017 № 299 «Про підсумки проведення районного збору юних аграрників, садівників, зоологів – тваринників, квітникарів – дизайнерів, юних екологів» визначено  переможцем районного етапу у номінації «Квітникарство» - ІІ місце – Ротар Іванна, керівник Боднарюк А.В.

     Відповідно до  наказу  відділу освіти райдержадміністрації від 29.01.2018 № 23 «Про підсумки проведення І-го етапу  Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів закладів освіти району та ОТГ- членів БМАНУМ» переможцями  І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукових товариств стали:

 

Секція

Назва роботи

ПІБ

учня

 Клас

Керівник

Місце

Англійська мова

Ідіоми в англійських піснях

Цуркан Станіслав

8

Мукомел Л.В., вчитель англійської

 мови

ІІІ

Біологія

Дослідження складових шкільної крейди

Кожокар Діана

8

Боднарюк А,В.,

вчитель біології

ІІІ

«Історичне краєзнавство»

Історія села

Слобода

Федоряк Діана

8

КоляскоІ.С,

вчитель історії

І

 

         Відповідно до  наказу  відділу освіти райдержадміністрації від 14.12.2017 № 361 «Про підсумки проведення  ІІ етапу Міжнародного конкурсу з українознавства» переможцем  ІІ етапу (ІІІ місце) стала учениця 10 класу Сімак Ю. ( вчитель Ротар Т.В.).

         Відповідно до  наказу  відділу освіти райдержадміністрації від 27.11.2017 № 339 «Про підсумки проведення  ІІ етапу Міжнародногомовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» переможцем  ІІ етапу (ІІ місце) стала учениця 8 класу Федоряк Д. ( вчитель Бойчук І.О.).

 Відповідно до  наказу  відділу освіти райдержадміністрації від 19.03.2018 № 73 «Про підсумки проведення  районного конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства «Юний дослідник» переможцем  І етапу (ІІ місце) у номінації «Основи здоров’я »  став учень 4 класу Стрелецький О. ( вчитель Бойчук Л.Н.).

На виконання Указу Президента України від 29.06.1995 року №489 «Про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.08.1995 року №638, рішення колегії Міністерства освіти і науки (протокол від 26.06.2014 року № 4/2-19), наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2017 року №866 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», листа Міністерства освіти і науки України від 19.09.2017 року № 1/9-508  «Про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», наказів Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації від 24.10.2017 року №469 «Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення першого (районного/міського/ОТГ) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у 2017/2018 навчальному році», від 21.11.2017 року №532 «Про організаційно-практичне забезпечення підготовки і проведення першого (районного/міського/ОТГ) туру конкурсу «Учитель року з предметів духовно-морального спрямування» у 2017/2018 навчальному році» , наказу відділу освіти Новоселицької РДА від 05.12.2017 року №346 «Про організацію та проведення  І (районного) туру Всеукраїнського  конкурсу «Учитель року – 2018» та з метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків впродовж грудня 2017 року  відбувся І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Фізична культура», «Курси духовно-морального спрямування». Топорівський В.В. вчитель фізичної культури прийняв участь у даному конкурсі у номінації «Фізична культура» і став лауреатом.

На виконання наказу відділу освіти Новоселицької РДА від 24.04.2018. №101 «Про проведення районного конкурсу методичних розробок «Вернісаж педагогічних ідей» у 2017/2018 н.р. у Вернісажі  прийняли участь педагогічніпрацівникі НВК: вчитель біології Боднарюк А.В., вчитель математики Проданюк М.С., вчитель історії  Коляско І.С. 

Протягом  2016/ 2017 н.р. пройшли  атестацію  4 педагога:

- Бойчук І.О.  -  вчитель української мови і літератури; 

- Попов В.О.  - вчитель фізичної культури;

- Топорівський В.В. - вчитель фізичної культури;

Мукомел Л.В.  – вчитель англійської мови.

Курсову  перепідготовку  пройшли  при  ІППОЧО:

- Бойчук І.О.  – вчителів української мови і літератури, свідоцтво № 1940 від 26.05.17 р., видані Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.;

- Попов В.О.  .- вчителів фізичної культури, ЗВ, керівника гуртка, свідоцтво № 2176 від 29.11.16 р., видані Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.;

- Топорівський В.В. – вчителів  вчителів фізичної культури, свідоцтво № 210 від03.02.17 р., видані Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;

-  Мукомел Л.В.  – вчитель англійської мови, свідоцтво № 382 від 19.02.16 р., видані Інститутом післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області;

Наслідки  проведення  атестації  за  2017/ 2018 н.р:

        1. Мукомел Людмилі Василівні, вчителю англійської мови, що       відповідає займаній посаді  присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої       категорії»;

2. Топорівському  Віталію Васильовичу, вчителю фізичної культури, що  відповідає займаній посаді, присвоєно кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії».

3. Бойчук Ірині Олександрівні, вчителю української мови та літератури, що  відповідає займаній посаді, підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший учитель»;

4. Попову Валерію Олексійовичу , вчителю фізичної культури, «Захисту Вітчизни», що відповідає займаній посаді, підтверджено раніше присвоєну кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «Старший учитель»;

  4. Щодо  організованого  і  високоякісного  проведення  атестації  вчителів  у  2017/2018 н. р. проведено :

   ²  аналіз  ходу  проведення  атестації  педпрацівників  за  2016/2017 н.р.,

        визначені  завдання  на 2017/2018 н. р. ;

   ² розроблені    заходи  щодо  підготовки  та  проведення  атестації  педпрацівників;

   ² видані  накази  „Про  створення  атестаційної  комісії”, „Про проведення  атестації  педпрацівників  у  2017/2018 н. р.”;

   ²  складено  план роботи  атестаційної  комісії;

   ²  здійснено  розподіл  обов’язків  між  членами  атестаційної  комісії;

   ²   відбулося  4 засідань  атестаційної  комісії  згідно  графіка;

   ² проведені  індивідуальні  бесіди  та  консультації  з  учителями, що  атестуються.

5.Нові  форми  роботи, які  виникли  під  час  атестації :

        ÷ здійснено  діагностику  утруднень  методичної  роботи  вчителів, що  атестуються  по  основним  напрямкам  діяльності  вчителя  за  результатами  якої  оформлені  діагностичні  карти;

                ÷ пройшов  місячник  педагогічної  майстерності «Ярмарок педагогічних ідей»;

                ÷ відбулися  творчі  звіти  вчителів  у вигляді презентації досвіду роботи та презентації блогів та сайтів;

        ÷ проведено моніторинг якості навчально-виховного процесу з української мови, англійської мови, фізичної культури.

 

Враховуючи вищесказане, можна виділити позитивні тенденції методичної роботи:

-  методична робота ефективно впливає на підвищення професійного рівня педагогічного колективу;

-  активізація роботи із впровадження в прак­тику особистісно-орієнтованих та сучасних технологій.

      Проблеми:

- організація науково-дослідної роботи;

- розробка власних науково-методичних і ди­дактичних матеріалів та публікація передового досвіду педагогів НВК.

        Шляхи вирішення проблем:

- залучення творчих груп учителів до участі в наукових і соціальних проектах;

-  посилення уваги до формування методологіч­ної культури й нового професійного;    мислення вчи­телів через інтерактивне дистанційне професійне самонавчання в умовах реформування освіти, НУШ.