Конкурс "Байт" 2017

Поділіться статтею з друзями: 

26 жовтня 2017 року на базі Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було  проведено ІІ етап обласного конкурсу “Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів віком до 14 років. 
 

         В фінальному турі Конкурсу “Байт” взяли участь 52 вихованці гуртків інформаційних технологій обласного та міського центрів науково-технічної творчості учнівської молоді, збірна команда м. Чернівців (ліцеїв №1, №2, ЗОШ №19, №24, №33, №41 гімн.№2, №5), команди з усіх районів області та ОТГ,  серед  яких і  учні  Слобідського НВК  Віщак  Андрій,  Федоряк Діана  та  Кожокар Діана.

Кожен  з  учасників  конкурсу  підготував  домашнє  завдання,  відповідно до  зазначених  тематик. Також в   рамках цього  конкурсу відбулися змагання в секціях: 

- ігрові програми;

 
- графічний редактор Paint ;

 

- навчально-демонстраційні програми (Power Point).

         Була організована виставка вітальної листівки конкурсантів. 
Переможці конкурсу визначалися за сумою балів домашнього та конкурсного завдань, перевага надавалась роботі виконаній під час конкурсу. 

 

За підсумками роботи журі учасники команди нашої команди  були нагороджені  наступними нагородами:

-         Віщак Андрій,  сертифікат  за  участь  в  обласному конкурсі «Байт»;

-         Федоряк Діана,  сертифікат  за  участь  в  обласному конкурсі «Байт»;

-         Кожокар Діана,  грамота  Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА за ІІІ місце  в  номінації «Paint»;

-         Кожокар Діана,  грамота  Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА за І місце  в  номінації «глядацькі  симпатії  Paint».