Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху

З 27 листопада по 01 грудня у НВК пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності  та Тиждень безпеки дорожнього руху за планом:

27 листопада вчитель  основ здоров’я  Боднарюк А.В. провела для учнів та вчителів НВК  єдиний урок з Правил дорожнього руху на тему: «БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – БЕЗПЕКА ЖИТТЯ».

Дорога дає нам щоденний урок,

Тож пам'ятайте за кожен свій крок.

Азбуку міста вивчайте завжди,

Щоб не траплялось ніколи біди.

Усі мають пам'ятати,
Що на дорозі не варто жартувати.
На уроці повторимо ми правила дорожні
І будемо завжди всі обережні

Загадки, вправа «Асоціативний кущ»,  вікторина, гра «Продовжи речення» показали учням важливість дотримання правил дорожнього руху, правил поводження на дорозі, поведінки в транспорті, правил для велосипедиста. Пізнавальний мультфільм «П’ятихвилинка з Робіком» дав змогу закріпити знання, розширити кругозір.

28.11.2017  учні НВК оформляли  шкільні газети на тему «Безпека дорожнього руху-це життя».

30.12.2017 року в рамках Тижня Безпеки життєдіяльності пройшов День Цивільного Захисту. Учням та працівникам НВК вчителем Захисту Вітчизни Попова В. О. була представлення презентація на тему: «Надзвичайні Ситуації та дії під час НС».

Була організована виставка засобів індивідуального захисту органів дихання, шкіри, медичні засоби допомоги та приладів вимірювання рівня радіації.

Також провели навчальну евакуацію учасників навчально виховного процесу.

01.12.2017 року відповідно до плану проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тиждень безпеки дорожнього руху вчитель основ здоров’я   Боднарюк А.В. провела навчання та презентацію з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод «Знаю, вмію, врятую».

Відбулася тематична лінійка «Вбережімо себе від ВІЛ/СНІДу!», адже 1 грудня іде подзвін за тими, хто пішов з життя внаслідок захворювання на СНІД.

Проведена гра  ”Міфи  і  факти  про  ВІЛ/СНІД”