Батьківські збори «Особливості ЗНО - 2018»

04 грудня 2017 року  в НВК відбулися батьківські збори на тему «Особливості  ЗНО -  2018». Були запрошені  учні 10,11 класів, їхні батьки та вчителі – предметники. З доповіддю «ЗНО 2018- ефективний крок до якісної освіти» виступила заступник директора з НВР Боднарюк А.В., яка ознайомила з календарем ЗНО – 2018 , процедурою реєстрації та націлила присутніх на важливості пробного ЗНО. Проблеми відвідування учнями НВК висвітлила у своїй доповіді  заступник директора з НВР Ротар Т.В. Практичні поради щодо використання мережі Інтернет для якісної підготовки до ЗНО надала директор НВК Коляско Т.І.

Усі прийшли до висновку, що тільки  вдале  поєднання  спільних зусиль  батьків, вчителів та учнів спроможне  створити  умови, в  яких самореалізується, плідно  працює  кожна дитина, формуючи  нові  особистісні  якості, адекватні  новим  умовам  життя, бо  саме  такого    творчого  учня з високим  інноваційним  потенціалом, здатного  до  самовдосконалення  чекає  успіх на ЗНО.