День Збройних Сил України

Поділіться статтею з друзями: 

6 грудня - День  Збройних Сил України.

Збройні Сили України мають свою передісторію, свої традиції, які передаються з покоління в покоління: це вірність своєму народові, любові до Батьківщини, прагнення служити її інтересам, бути гідними нащадками і продовжувачами славних традицій.

Навіть зараз, у мирний цивілізований час, наші герої захищають нас на сході України, за що їм особлива подяка від всіх учнів Слобідського НВК, і українського народу загалом. Ми пишаємось своїми героями

До Дня Збройних Сил України в НВК пройшли ряд військово-патриотичних заходів, зокрема: була проведена  лінійка на тему: «Минуле, сьогодення та майбутнє Збройних Сил України», на якій військовий керівник Попов В.О. презентував присутнім етапи  розвитку  Збройних Сил України,  з періоду Козачини по теперішній час.

 

 До тематичної лінійки була оформлена виставка військової літератури, плакатів на військово-патріотичну тематику; оновлені фото-матеріали учасників АТО с. Слобода на стенді «Герої нашого часу».  

Був проведений турнір з настільного тенісу, переможцями якого стали:

 Топорівський Богдан учень 8 класу - І місце, 

  Білоус Дмитро учень 10 класу – ІІ місце,

Сімак Юлія учениця 10 класу - ІІІ місце. 

 

 

Проведенні змагання учнів 10-11 класів  з двоборства: Стрільба з Пневматичної гвинтівки та спорядження набоями магазина від Автомата Калашникова. 

 

 

Проведенні змагання учнів 10-11 класів  з двоборства: Стрільба з Пневматичної гвинтівки та спорядження набоями магазина від Автомата Калашникова. 

  Переможці були нагородженні грамотами.

Зайцев Дмитро учень 11 класу – І місце

Вільхова Яна учениця 11 класу - ІІ місце

Кіореску Людмила учениця 11 класу – ІІІ місце

 

Вчитель музику Дубець С.Д. провела з учнями 5-7 класів,

конкурс української патріотичної пісні

 

5 клас з піснею:  «Ой, на горі, та й женці жнуть»

6 клас виконували «Веселкову пісню»

7 клас з піснею «Ми козаки, Ми гордість України!»