Тиждень педагогічної майстерності «Ярмарок педагогічних ідей»

Тиждень  педагогічної майстерності «Ярмарок педагогічних ідей»

Згідно наказу по НВК №15 від 16.03.2018 «Про  проведення  тижня  педагогічної майстерності «Ярмарок педагогічних ідей»       та   з  метою  розвитку ініціативи та творчості вчителів,  ефективного впровадження  передового педагогічного досвіду та інноваційних технологій з  19.03.18 р.  по  23.03.18р. пройшли  відкриті уроки  згідно  такого  плану:

Вчитель

1.

Фізична культура

Відкритий урок на тему «Гімнастика »

Топорівський В. В.

2.

Літературне читання

Відкритий урок на тему «Робота над текстом «Мрія збулася»

Бойчук. А.І.

3.

Відкритий урок на тему «Повторення вивченого про речення»

Сімак Л. В.

Урок фізичної культури у 5 класі, який провів   вчитель Топорівський Віталій Васильович, сприяв закріпленню техніки стрибків на скакалці, повторенню техніки комбінації елементів вправ – перекид уперед, стійки на лопатках.

Учні 1 класу разом з вчителем Бойчук Аліною Іллічною здійснили на уроці віртуальну подорож у космос, ознайомилися з  життєвим шляхом українського космонавта Леоніда Каденюка

На уроці української мови учні 5 класу помандрували у літо, прихопивши чудовий настрій та знання. Вправи «Дощ», «Кольорова ниточка», тестові завдання, які провела вчитель української мови  Сімак Людмила Василівна, поглибили знання учнів про речення, розвивали логічне мислення, виховували любов до природи.