До нового навчального року - готові!

14 серпня відбувся  огляд готовності НВК до роботи в 2018/2019 навчальному році.

Кожен корпус,  класи та коридори  початкової школи, навчальні кабінети, їдальня, бібліотека оформлені у стилі Нової української  школи (НУШ). Тут панує дух творчості і креативу. Кожен вчитель вклав частинку своєї душі. До спільної справи долучилися й батьки, які допомогли в оновленні навчальних приміщень відповідно до Концепції НУШ. Учням буде приємно у День знань переступити поріг оновлених класних кімнат, де створені якісно нові освітні середовища. Це вмотивує їх до нових досягнень і перемог. В таких умовах дітям буде не тільки цікаво вчитися, а й  приємно просто перебувати.

Члени комісії відзначили, що творчий підхід та щире вболівання колективу  за справу відчувається всюди.

Дирекція висловлює слова щирої подяки всім за підготовку до нового 2018/2019 навчального року. Щиро дякуємо за плідну роботу з покращення умов для навчання та виховання школярів. За ваше безмежне добро, підтримку і світло душі. Бажаємо міцного здоров’я, мирного неба, натхнення, злагоди і добробуту!