Загальношкільні батьківські збори 2018/2019 н.р.

Лише спільними зусиллями
батьків, школи і громади
ми зможемо виховати
справжню Людину
В. Сухомлинський

Саме із цих рядків і розпочалися батьківські збори.  Усі батьки, та вчителі стали учасниками інтелектуального ярмарку «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського – невичерпне джерело світла, енергії, любові», який провела А.В.Боднарюк, присвяченого 100 - річчю від дня народження видатного педагога сучасності, вченого із світовим ім’ям, дитячого письменника Василя Олександровича Сухомлинського.
Зустрічі з батьками завжди є відповідальними та необхідними для правильної побудови освітнього процесу і в класі, і в школі. Заступники з НВР та ВР  Боднарюк А.В., Данілова О.Ф. у своїх виступах  поділилися здобутками, перемогами та успіхами навчального закладу, а також підвели підсумки навчання та виховання учнів за 2017/2018 н.р. Також, зауважили, що в цьому начальному році безпека життєдіяльності дітей на особливо високому рівні, тому і контроль за перебуванням кожної дитини під час навчального процесу є надто високим. Директор НВК Т.І.Коляско ознайомила присутніх з ключовими моментами освітньої реформи " Основні напрямки Нової Української Школи. Усе, що варто знати батькам ". Про те, як полегшити адаптацію учнів до освітнього процесу в дошкільному відділенні НВК, 1, 5 класах, надав консультацію у своєму виступі практичний психолог Ю.С.Коляско. Шкільний кухар Ватаманюк М.І. розповіла про стан харчування у НВК та шляхи його покращення. Про медичний супровід у навчальному закладі прозвітувала медична сестра Дорош С.С. У кінці зустрічі директор НВК Т.І. Коляско подякувала батькам за дбайливе ставлення до проблем НВК та висловила впевненість, що всі ми разом і надалі не будемо шкодувати сил і часу й завжди спрямовуватемо свої зусилля на досягнення успіху у спільній справі – вихованні успішної особистості.