Шкільний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу " Космічні фантазії "

17 вересня  2018 року відбувся шкільний етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу " Космічні фантазії ", на якому були представлені роботи учнів 8 класу  Віщака Андрія та Кольцюк Анастасії. Андрій сконструював «Міжпланетне таксі-2030» і на загальоношкільній лінійці продемонстрував його дію та розповів про те, як у нього з'явилася ця ідея.

Хто з нас в дитинстві не мріяв про космічні подорожі? Тільки уявіть собі, що Ви купуєте квиток на міжпланетне таксі і вирушаєте у найдивовижнішу подорож – на Марс. Круто, еге ж? На борту цього таксі Вас інструктують щодо безпечного вікенду на планеті, а за ілюмінатором пролітають комети та яскраві зірки, планети та їх супутники. І ось Ви вже на Марсі! Вас радо зустрічають місцеві мешканці та гостинно запрошують прогулятися планетою. А там є все: і найсучасніші будинки, і музеї технологій, і театри, і кафе у яких пропонують поласувати фірмовим морозивом «Оріон», і супермаркети, і школи, і дитячі садки, тут є навіть обсерваторія, де Ви зможете поспостерігати за сусідніми планетами та найближчими галактиками…

Тут я прокинувся і зрозумів, от воно – таксі майбутнього! Не зволікаючи я розпочав роботу над проектом «Міжпланетного таксі-2030».

Відеоанотація  до  роботи  розміщена в  YouTube за  посиланням:

Міжпланетне  таксі    https://youtu.be/wbTG3LWHmb4

А Настю з самого дитинства захоплювали космічні далі, зовсім маленькою вона могла годинами сидіти під старим деревом і дивитися на зоряне небо, уявляючи собі як піднімається по місячній доріжці  високо в небо і гуляє зоряними стежками з своїми космічними друзями. Спогади про ці захопливі дитячі подорожі надихнули її на створення композиції «Мої космічні мрії». У своєму виробі вона відобразила всю красу та велич космосу.

Відеоанотація  до  роботи  розміщена в  YouTube за  посиланням:

Мої  космічні  мрії    https://youtu.be/bUFqo71tyhE

Дані роботи відправлені у Новоселицький БДТ для участі у районному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».

Бажаємо Анастасії та Андрію успіхів та перемог!