День захисника Вітчизни!

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї.У святково прибраній актовій залі 12 жовтня відбулося свято, приурочене Дню козацтва. Учні школи підготували концерт. Тепле осіннє сонечко зігрівало всіх присутніх, а в небо полинуло стоголосе «Хай живе, хай живе вільна Україна…»

Святкування завершилося виконанням Національного гімну України, який виконували учні та вчителі. Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.

Козаки - це вільні люди,

Козаки - безстрашні люди,