Посвята в слухачі БМАН!

У заході взяли участь Мирослав Заячук, заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації; Ірина Ісопенко, заступник директора Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації; Степан Мельничук, ректор Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича; Марія Тріска, директор Буковинської Малої академії наук учнівської молоді;  декани факультетів, керівники наукових відділень Буковинської Малої академії наук; викладачі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  та Чернівецького державного медичного університету Серед слухачів академії були і учні 9 класу, члени шкільного наукового товариства «Ерудит»  нашого НВК  - Дорош Анна, Кожокар Діана та Федоряк Діана. Успіхів у навчанні, творчого зростання та багато звершень на благо України щиро бажали першокурсникам. За доброю українською традицією перед початком нової справи на шляху до знань нових слухачів Малої академії у добру путь благословив  отець Микола.

З нагоди вступу  адміністрація НВК вітає юних науковців!Нових відкриттів та реалізації задуманих звершень! Будьте наполегливими і не втрачайте можливостей!