Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Зміст заходів

Відповідальні за виконання

1.

Відкриття тижня, ознайомлення з планом проведення.

2.

Провести презентацію на тему «Надзвичайні ситуації»

3.

Оформити книжкову виставку «Безпека у повсякденному житті»

Бібліотекар

Федоряк С.І.

До 22.10.2018

4.

Провести батьківські збори з питань безпечної поведінки дітей на дорогах, під час подорожей, при знаходженні вибухонебезпечних предметів або маловідомих предметів.

5.

Проведення виховних годин у кожному класі на тему: «Твоя безпека - це твоя уважність».

6.

Оновити матеріали куточків з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту та з Безпеки життєдіяльності.

7.

Провести конкурс, вікторину на знання правил безпечної поведінки, з питань профілактики невиробничого травматизму та правил дорожнього руху.

Вчителі початкових класів

8.

Організувати та провести пізнавальні заходи  з теми «Безпека життєдіяльності»  для дошкільнят та початкової ланки школи.

Вчителі початкових класів

Вихователь Кусій Т.І.

9.

Демонстрація відеофільмів про надзвичайні ситуації та загрози, які вони несуть, «6 хвилин вогню», «Небезпечні знахідки», «Евакуація», «Підозрілий предмет», про героїчну працю рятувальників

10.

Випуск стінгазет «Безпечна поведінка на канікулах».

11.

Висвітлення ходу тижня на сайті НВК

Вчитель інформатики

Коляско Ю.С.

12.

Написання творів на тему: «Героїчна професія - рятувальник»

Вчителі української мови і літератури

Бойчук І.О.

Сімак

До 25.10.2018

13.

Проведення екскурсії у підрозділи МНС України в районі, на пожежно-технічні виставки з демонстрацією пожежно-рятувального спорядження

Вчитель основ здоров’я Боднарюк А.В

14.

Подання звіту

Вчитель основ здоров’я Боднарюк А.В

До  01.11.2018

У понеділок 22 жовтня  відбулося відкриття тижня. Вчитель основ здоров’я Боднарюк А.В та учні 8 класу  ознайомили  учнів та вчителів з  надзвичайними ситуаціями та алгоритмом дій при їх виникненні.

У вівторок  23 жовтня  класоводом 1 класу Бойчук Л.Н. проведена виховна справа "Твоя безпека - це твоя уважність"

В середу 24 жовтня відповідно до плану проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  проведена презентація «Перша медична допомога». Шкільна медична сестра Дорош С.С. провела практичні заняття по наданню першої медичної допомоги при кровотечах та переломах.

Вчитель основ здоров’я Боднарюк А.В. повідомила про правила проведення штучного дихання та непрямого масажу серця. Присутні мали змогу переглянути  відеофільм про серцево-легеневу реанімацію.