Майстер-клас «Застосування компетентнісного підходу на уроках інформатики».

Радо привітали учасників семінару учні школи та побажали творчої роботи.

Майстер-клас відкрив методист районного методичного кабінету Довганюк А.Ф., який ознайомив учасників заходу з планом роботи та завданнями, наголосив на актуальності теми.

З вітальним словом виступила директор Слобідського Коляско Т.І., яка детально описала діяльність вчителя інформатики Коляско Ю.С. та поділилася планами на майбутнє.

Під час теоретичного модуля вчитель інформатики Слобідського НВК Коляско Ю.С. описав основні завдання, які він ставить під час формування ІТ компетентностей на уроках інформатики та описав форми і методи роботи з обдарованими дітьми.

В ході представлення  робіт переможців обласних конкурсів юних програмістів учні ділилися своїм досвідом, вказали на труднощі та продемонстрували свої роботи.

На практичному модулі вчитель інформатики Слобідського НВК Коляско Ю.С. провів з учасниками майстер-клас «Формування  ключових  компетентностей:  ігровий  метод на  уроках  інформатики»

Методист районного методичного кабінету Довганюк А.Ф. звернув увагу на особливості та труднощі при розв’язуванні олімпіадних завдань з інформатики. Учасники майстер-класу спробували свої сили при розв’язуванні олімпіадних завдань з інформатики у програмному середовищі TurboPascal.

Під час круглого столу учасники заходу обмінювалися досвідом та ділилися своїми враженнями. Було затверджено методичні рекомендації та підведено підсумки майстер-класу.