Рік Фізики розпочався!

05 листопада  2018 року  у фізичному  кабінеті Слобідського  НВК відбулося  урочисте  відкриття  Року  Фізики  за  участю  учнів  7,  8,  9,  11 класів та  вчителів  НВК.

З  вітальним  словом  виступила  директор  НВК,  вчитель  фізики  Коляско  Т.І., яка  повідомила проте,  що на  виконання п. 1.5 ухвали серпневої конференції працівників освіти Чернівецької області від 29.08.2018  «Концепція «Нова українська школа»:  перші кроки реалізації в системі освіти Чернівецької області та пріоритетні завдання», з метою популяризації та підвищення інтересу учнів до вивчення фізики  у  2018/2019 н.р. в нашому НВК  буде  проведено   Рік   фізики.

Присутні  із  цікавістю  переглянули  відео з неймовірним  та надихаючим  виступом   Пауля  Францовича  Пшенічки  з високої трибуни Верховної Ради, переможця   Global Teacher Prize Ukraine 2017, вчителя фізики та астрономії з Чернівецького  ліцею  №1.

Далі  естафету  перейняли Віщак  Андрій  та Цуркан  Станіслав,  учні  8  та  9  класів,  які  розповіли  присутнім  про  свою успішну   участь  у фізичному  квесті,  що відбувся  02.11.2018 року  на  базі Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім. Ю.Федьковича.

Після  цього  учениці  11  класу  Сімак  Юлія  та  Бойчук  Юлія  запросили  учнів 7-  11 класів  до  участі  у  шкільному  квесті  «Цікава  фізика».

Етап  гри   «Музична фізика»

Етап  гри  «Фізика  і  гроші»

Етап  гри «Молекули  щастя»

Етап  гри «Цікаві  досліди»

Учасники  квесту  успішно  справились  із  поставленими  завданнями,   азарт  гри  та  бажання пізнання   охопили  усіх  присутніх!

Світ фізики цікавий і захоплюючий, а фізичний експеримент служить для відкриття явищ, законів, що мають суб’єктивну новизну і дозволяє оволодіти досвідом практичної діяльності людства в галузі здобуття знань. Тож  розпочинаємо  глибше  пізнавати закони  цікавої  і  захоплюючої  НАУКИ  ФІЗИКИ!!!