«Ярмарок педагогічних ідей»

06 листопада 2018 року у рамках «Ярмарку  педагогічних ідей» вчителем біології Боднарюк А.В. був проведений відкритий урок з біології  у 8 класі на тему «Травлення в у кишечнику. Харчові розлади та їх запобігання». На уроці використані тренінгові технології – вправа «Коло друзів», «Мікрофон». Інтерактивні прийоми ( «Мозковий штурм», «Кошик термінів», «Незакінчене речення») активізували пізнавальну діяльність учнів. Проблемне питання змотивувало вивчення теми. Використані ІКТ:  презентація унаочнила кожен етап уроку, відео фрагменти  про кишково - шлунковий тракт та про роботу печінки розширили кругозір та сприяли кращому засвоєнню навчального матеріалу.

Епіграфом    уроку  були   слова  Арістотеля “ Розум полягає не тільки у знанні, але й у вмінні  застосувати знання на ділі”.

На уроці розвивалися  такі  компетентності Нової української школи:

1.Спілкування державною мовою.

2.Компетентності в природничих науках і технологіях.

3. Спілкування іноземними мовами.

4. Інформаційно-цифрова компетентність.

5. Уміння навчатися впродовж житття.

6. Екологічна грамотність і здорове життя.