Лист воїну АТО

Вже протягом  декількох  місяців в Україні  триває акція  «Напиши  листа  українському  солдату!»  До цієї  акції  долучились  учні  Слобідського  НВК.

Старші  учні  писали  листи, а  молодші  намалювали  малюнки. У  своїх  малюнках   учні  намагалися  передати  красу  і  величність   нашої  держави,  а  також  виразити  свою  любов  до  України. Всі   листи  зворушливі,  пройняті  любов’ю  та  турботою, гордістю  та  вдячністю  за  подвиги  українських  солдатів.  І  в  кожному  прохання: «Поверніться  живими!».  Діти   переконані, що  їх  листи  мають  врятувати  кожного  солдата,  який  знаходиться  в  зоні  АТО.  Ось  деякі  з  них:

Маленькі патріоти  вірять, що  теплі  побажання  стануть  оберегом  для  всіх  військових,  котрі   захищають  нашу  Батьківщину.