Тематична лінійка до Дня пам'яті жертв голодомору

23  листопада 2018 року у НВК відбулась тематична лінійка   «Такого ще земля не знала»  до Дня пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років,  яку  підготував  і  провів  вчитель  історії  Коляско  І.С. Учні НВК  мали можливість переглянути відеоматеріали  спогадів  очевидців  тих  страшних  часів, свідків  штучно створеного в Україні голоду, спрямованого на винищення витоків української нації, зруйнування її морального духу та етнічної самобутності. Запалили свячки на згадку про загиблих в роки голодомору людей, та вшанували пам'ять про них хвилиною мовчання.

...Світ мав би розколотися на двоє, сонце мало б перестати світити, земля  перевернутися від того, що було на землі. Але світ не розколовся, сонце сходить, земля обертається, як їй належить. І ми ходимо по цій землі зі своїми  тривогами й надіями, ми, єдині спадкоємці всього, що було. Тож пом’янімо хоч  сьогодні, з непростим спізненням у кілька довгих десятиліть, тих великомучеників нашої складної історії – сім з половиною мільйонів  українських селян, жертв небаченого в історії людської цивілізації голодомору.

Вшануємо пам’ять невинно померлих в страшне лихоліття 33-го, запаливши  свічку  памяті

24  листопада  2018 р. о  16.00 год.