Теорія і практика – науки два крила. Бажаємо, щоб фізика Вам успіх принесла!

У  рамках  Року  Фізики  на  Буковині  30.11.2018  р. у  Слобідському  НВК  пройшла  фізична  гра- квест  між  учнями  7  і  8  класів  на  тему  «Фізика  навколо  нас».  Організаторами  та  кураторами  квесту  стали  учні  9  класу.  За  учнів  прийшли  повболівати  і  педагоги  НВК.

Метою даного  заходу  було  активізувати пізнавальну діяльність учнів за допомогою позакласної ігрової діяльності; розвивати вміння швидкомислення, проявляти кмітливість в нестандартних ситуаціях; формувати навички колективної роботи учнів у поєднанні з індивідуальною; виховувати наполеглевість у досягненні мети, віру у свої сили.

Конверти  із  завданнями  знаходились  у  різних  кабінетах  НВК,  на  дверях  яких  були  написані  паролі. Щоб отримати конверт від Координатора, гравці  відгадували  фізичні  загадки. Отримавши конверт, виконували завдання, щоб дізнатися у якому кабінеті наступний конверт. По завершенню квесту на гравців чекали  призи.

В  цей  день  учасникам  гри  довелося  пригадати  фізичні  терміни;   фізичні  величини  та  прилади,  якими  їх  вимірюють,  згадати  прізвища  видатних  фізиків,  пройти  комп’ютерне  он-лайн  тестування  і  отримати   відповідний   Сертифікат,  розв’язати  фізичну  задачу  і  виконати  цікаві  досліди   та  пояснити  їх.

Гра  пройшла  з  великим  азартом,   учасники  із  зацікавленістю   і  старанням  швидко  виконували  усі  завдання,  поспішаючи  опередити  суперників. Всі  етапи  гри  пройшли  з  успіхом,  але  кількість  набраних  балів  виявилася  різною.  Та  головне  не  перемога,  а  шлях  до  неї,  який  достойно пройшли  усі  учасники  гри.