З Днем Святого Миколая!

З  першим  снігом  і  морозами  приходять в  Україну  зимові  свята.  Найбільшим  і  найрадіснішим  для  дітвори  є  свято  Миколая.  Відбулося  воно  і  в  Слобідському  НВК. Хлопчики  і  дівчатка,  щоб  отримати  гарного  подарунка  від  Миколая,  намагалися  добре  вчитися,  поважати  старших,  допомагати  батькам.  А  на  свято  кожна  дитина   підготувала  молитву, вірш чи  пісеньку.  У дошкільну групу « Малятко» завітав заступник Новоселицького міського голови Арсеній С.В. та в.о. старости с. Слобода Федоряк В.М., які потішили  дітей  смачними  смаколиками.

Роздаючи  подарунки,  Святий  Миколай  бажав  дітям  бути  чемними,  робити  добро,  не  ображати  нікого,  не  сваритися, від  яких  на  обличчях  з’явилася  щаслива  усмішка,  дитяча  радість.

Щиросердечно дякуємо  Новоселицькій  міській  раді, голові СВК ім. О.Кобилянської  Романчуку Ігорю Семеновичу  за подарунки до Святого Миколая. З  наступаючим  Новим 2019  роком  та  Різдвом   Христовим!  Шановні  добродії,  здоров’я,  щастя,  радості  Вам та вашим родинам  у новому  році!