Під  час Олімпійського тижня були проведені наступні заходи:

1. - Олімпійський урок (презентація) на тему: «27 найяскравіших досягнень

України у спорті за  27 років незалежності».  На цьому уроці учні 5-11 класів ознайомилися з найкращими досягненнями українських спортсменів на світовому рівні протягом 27 років незалежності.

Учні 1-4 класів переглянули мультфільм  «Як козаки олімпійцями стали».

2     2. -  День бігуна, який визначив найшвидших учнів 5-7 класів з бігу на 30м. та учнів 8-11 класів з бігу на 60м.

Переможцями з бігу на 30 м. стали:Білоус Богдан  учень 7 класу   та Вороновська Валерія учениця 5 класу

Переможцями  з  бігу на 60м. стали: Юришин  Дмитро учень 11 класу та  Дорош Анна   учениця  9 класу.

3. -  «Веселі старти» для учнів 2-4 класів. Це традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для                                вболівальників та вчителів. Перемогу здобули учні 4 класу.

4. - День стрибуна. Змагання проводилися  із стрибків у довжину з місця. Участь приймали учні 5-11 класів. Дальше всіх стрибнули учень 8 класу Віщак Андрій  та учениця 7 класу Топорівська Кароліна, яка встановила рекорд школи зі        стрибків у довжину з місця (200см.) серед дівчат.

5. - Футбольний день. Свою ігрову майстерність  демонстрували  збірні команди  всіх класів НВК.  Матчі  проходилися  між  3 та 4кл. , 5 та 6 кл., 7 та 8 кл.,  9 та 11класів. Перемогли команди 4-го, 6-го, 7-го та 9класів.

2,3- 4кл. – 1:3

5-6кл 0:3

7 – 8 кл. – 3:0

9-11кл 2:0

Підсумки проведення Олімпійського тижня провели після закінчення змагань. Всі переможці були нагороджені солодкими подарунками.