Тиждень математики

Поділіться статтею з друзями: 

       Згідно  річного  плану  та  з  метою  виявлення  та  підтримки  обдарованих  і  здібних  здобувачів освіти,  створення  умов  для  подальшого  розвитку  та  вдосконалення  математичних  знань було проведено тиждень математики з 12.11 по 16.11.2018р.

У рамках тижня провели ряд запланованих заходів. Різноманітність заходів мала великий вплив на здобувачів освіти, розвивала інтерес до вивчення та стимулювання творчої справи вчителя та здобувачів освіти.

 

Протягом тижня було проведено:

 

 - Лінійка «Відкриття тижня математики та ознайомлення з планом».     

    Презентація « Історія виникнення математики»

 -  Презентація «Цікаві факти про математику».

 - Усний журнал: «Відомі українські математики»

 - Перегляд відео фільму про українського вченого – математика     М. В. Кравчука

 - Гра «Я люблю Україну і математику». Підведення підсумків тижня.

 

Кожен здобувач освіти міг проявити свої інтелектуальні і творчі здібності, математичні знання, по-справжньому побачити цікавий світ математики, дізнатися багато нового, зрозуміти її актуальність в наш час. Обдаровані та здібні діти мали можливість до самореалізації, творчо застосувати знання, отримані на уроках,  в позакласній роботі, стати помічником вчителя у популяризації математичних знань серед школярів.

 Приймаючи участь у різних заходах тижня та виконуючи їх завдання, проявити свої таланти та інтелектуальні здібності, творчі починання. Вони, дружно працюючи в колективі, зрозуміли поняття відповідальності, цілеспрямованості, взаємодопомоги.  Завдання виконувалися без примусу, із задоволенням і цікавістю до нового. Мета тижня досягнута, кроки до творчого пошуку зроблено.