ІСТОРІЯ - ВЧИТЕЛЬКА ЖИТТЯ

Школа – це простір життя дітей. У школі учень не готується до життя, а повноцінно живе, і тому всю діяльність навчання ми намагаємося будувати так, щоб сприяти становленню особистості як творця і проектувальника власного життя. Сучасне покоління формується в динамічному світі, в умовах постійного змінюваного інформаційного простору, що вимагає від молоді уміння швидко вирішувати життєві проблеми.

З метою розвитку інтересу учнів до вивчення  історії, формування уміння використовувати теоретичні знання в  різних життєвих ситуаціях, поглиблення знань школярів з історії України , формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю, підготовки учнів до вибору майбутньої професії  з 11  по  15  лютого  2019 року  було проведено Тиждень історії,  гаслом якого стали  слова: «Час летить над нами. Але тінь свою залишає за нашою спиною. Чи не у цій тіні наше минуле й майбутнє?».

Впродовж тижня  вчитель історії Коляско  І.С. провів  чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – інтелектуально – розважальна гра - калейдоскоп "Історичні  цікавинки",  історичний квест "Князі  Русі- України» для учнів 7- 8 класів, перегляд  та  обговорення  документального  фільму "Історія  Чернівців", тематична  лінійка "Історія  виникнення  свята Дня  Валентина".

Цікавою  і  пізнавальною  була  презентація  літератури з  книжкової  виставки  "Із  джерел  землі  батьківської",  яку  провела  сільський  бібліотекар  Сімак  Д.І.

Завершенням  тижня  історії  стала  тематична  лінійка  "Афганська  війна  (1979-1989р.р.)пам'ять  житиме  вічно",  яку  підготував  і  провів  вчитель  Захисту  Вітчизни  Попов В.О.

На завершальному етапі тижня учні були нагороджені  подяками  та  солодкими  призами.