Історична гра-квест "Князі Русі-України"

ІсторіяУкраїни має велику кількість знаменних подій і постатей. Одним з найяскравіших періодів є доба Русі – України, час коли наша країна вперше з'явилася на карті Європи рівною і вільною європейським цивілізаціям.

12.02.2019р в  рамках  тижня  історії  для  учнів  7 і 8  класів  пройшов історичний квест   «Князі Русі-України»,  метою  якого  було  узагальнити й систематизувати знання учнів про виникнення та розквіт Русі - України; розвивати вміння і навички роботи учнів у групі; викликати інтерес до навчання, розвивати образне мислення, фантазію, виховувати повагу до історії України.

Координаторами  гри  виступили  учні  9  класу,  які  запропонували  учасникам    відвідати  6  Локацій, на  яких  необхідно  було  зібрати  інформацію  про  того  чи  іншого  князя. Із  назвами  локацій  та  завданнями,  які  очікують  на  учасників  гри,  ознайомила  присутніх  учениця  9  класу  Федоряк  Діана.

Лідери  команд  отримали  Маршрутні  листи  та  Картки – шаблони  для оформлення групової роботи.

Протягом  квесту  кожна  группа  заповнювала  картки результатами роботи і презентували завершений варіант наприкінці гри.

Учасники гри  здійснили цікаву  і  пізнавальну  подорож до Середніх віків і пригадали найвидатніші постаті в історії Русі – України.

Із  завданнями  усі  справилися  на  відмінно. Тож -МОЛОДЦІ!!!