Знай і люби свій край

Поділіться статтею з друзями: 

        Австрійський публіцист Георг Гайнцен колись писав про Чернівці, що це було місто, де "недільний день починався з Шуберта, а закінчувався дуеллю. Це місто – на півдорозі між Києвом і Бухарестом, між Краковом і Одесою – було негласною столицею Європи, де співали кращі колоратурні сопрано, де тротуари підмітали букетами троянд, і де книгарень було більше, ніж кав'ярень. Чернівці – це був корабель задоволень з українською командою, німецькими офіцерами і єврейськими пасажирами на борту, який під австрійським прапором постійно тримав курс між Заходом і Сходом".

                       

          Тож  більш  детальному  знайомству  із  історією  нашого  обласного  центру м.Чернівці  був присвячений  третій  день  тижня  історії,  який називався "Знай  і  люби  свій  край". Запрацював  історичний  кінозал :  учні  і  вчителі   переглянули  фільм  “ Історія  Чернівців - повна  документальна  версія”. 

         Цікавою  і  пізнавальною  була  презентація  літератури з  книжкової  виставки  "Із  джерел  землі  батьківської",  яку  провела  сільський  бібліотекар  Сімак  Д.І.

 

Присутні  із зацікавленістю сприймали інформацію про історичні події минувшини, відгукувались на сучасні події та сприймали культурне надбання як частину сьогодення і усвідомлювали свою відповідальність  за його збереження  та  примноження.