Вечір зустрічі шкільних друзів 2019!

Роки шкільні так швидко пролетіли,

Нестримний час, мов птах, летить кудись.

Здається, вчора ми за парти сіли,

Аж глянь, вже стільки літ мов куля пронеслись

Спливають роки. Вони стирають з пам’яті деякі події  та школа назавжди залишається для кожного з нас тим оберегом дитинства, з якого беруть старт усі життєві перемоги. Кожен вечір шкільних друзів – це завжди зустріч з юністю, із тими незабутніми роками дитинства, де були перші успіхи і невдачі, перші світанки і перше кохання.

Вечір зустрічі шкільних друзів – це справжнє свято всіх поколінь, яке завжди проходить у дружній, по-домашньому теплій атмосфері. У рідній школі всі почувають себе хлоп‘ятками і дівчатками, якими були 5 чи 50 років тому, коли бігали шкільними коридорами, жартували, сміялися.

Саме  на  Стрітення,  15 лютого, у НВК відбувся вечір зустрічі шкільних друзів, які закінчили школу хто 45, а хто  5 років, а хто тільки один рік тому.

Заступник директора з виховної роботи Сімак Людмила Василівна разом із класним керівником учнів 11 класу Бойчук Іриною Олександрівною, учнями НВК підготували для гостей - випускників школи концертну програму. Двоє дівчаток – випускниць 11 класу Сімак Юлія та Бойчук Юлія були ведучими на цьому чудовому вечорі.

Пісні та сценки на шкільну тематику повернули випускників у чудові шкільні роки. Золотою симфонією для всіх прозвучала мелодія шкільного дзвоника, як відгомін далекого дитинства, у яке, на жаль, неможливо повернутися.

Зі словами привітань до випускників, гостей свята і вчителів звернулася директор НВК Тамара Іванівна Коляско.

Школа… Скільки спогадів навіює вам це слово. Спогади про першу вчительку, про перший урок, перше кохання, перші кроки в самостійне життя. А  також  випускників  11 класу  привітала  щирими  словами  перша  вчителька  Кожокар  Ірина Анатолівна.

Приємні хвилини принесли присутнім у залі слайди про шкільне життя випускників, фотографії вчителів. Кожне фото зустрічали гучними оплесками, а шкільні пісні, що супроводжували показ, створили в залі   атмосферу ностальгії та спогадів.

Серед гостей свята були присутні: Федоряк  Василь Михайлович - сільський голова, Сімак Домка Іллівна – сільський бібліотекар, вчителі  та працівники НВК.

На вечір-зустріч завітали  ветерани педагогічної праці: вчитель біології Вільховий Леонід Васильович, вчитель української мови та літератури Добровольська Лідія Петрівна, які виступили з вітальним словом до усіх присутніх.

Найстарші  гості – випускники  1974 року. Для них останній шкільний дзвінок пролунав  45 років тому, а для випускників 1979 року - 40 років  тому. Мелодія шкільного дзвоника скликала до школи  випускників  1984 року, які 35 років тому закінчили школу і випускників 1989 року,  які 30 років тому закінчили  школу. А  також  випускний клас 1994 року, учні якого переступили шкільний поріг 25 років тому. Залишили стіни рідної школи років тому випускники 1999 року. Багато  прекрасних  справ  на  рахунку  випускників 2009 року випуску, які 10 років тому закінчили школу та випускників 2004 року, які 15 років тому закінчили нашу школу. У наймолодших випускників 2018 року на  уроках  було  всього    вдосталь:   і  радощів,  і  смутку,  перемог,  злетів,  невдач.

Пісні звучали від учениці 7 класу Захарюк Маріни під власний акомпанемент,  учениці 8 класу Качуряк Тетяни та випускників 9 класу. Із тацювальним номером виступили дівчатка 8 класу.

Хліб-сіль найстаршому поколінню -  випускникам 1979 року вручили наймолодші – учні 1 класу.

Одинадцятикласники, за мить випускники,  закружляли у ніжному вальсі та заспівали пісню вчителям.

На зустріч завітав сам Олег Винник (із гумористичним номером від учнів 7 класу). Сценка із шкільного житття від учнів 9 класу сподобалася гостям.

Невимушена, тепла атмосфера була сповнена радістю зустрічі, гордістю вчителів за своїх вихованців, які стали дорослими, вдячністю колишніх учнів своїм педагогам і наставникам. Не забули згадати тих випускників та вчителів, хто відійшов у вічність. Усі присутні вшанували пам'ять про них хвилиною мовчання.

Н а завершення вечора присутні прийняли участь у музичному конкурсі «Заспіваю я…», згадуючи та співаючи знайомі пісні.

У школи немає колишніх  учнів, їхній веселий сміх, емоції і до сьогодні зберігають її стіни, а дерева – свідки потаємних мрій, бажань, перших поцілунків, надійно оберігають їх у своїх кронах.

Багато прекрасних справ на рахунку наших випускників.
Гордимося, що усі знайшли своє місце в житті, стали добрими спеціалістами, поважними людьми.

Шановні випускники, повертайтеся в країну дитинства, де вас кожного знають по іменах, люблять і завжди раді бачити! До нової зустрічі!