Тиждень початкових класів. День п'ятий

Завершився останній  день тижня  початкових  класів.

П’ятниця пройшла  під девізом «Підсумки  тижня, призи, привітання і найкращі  побажання».

П – підведення  підсумків  тижня

Я – «Я – молодець, адже…»

Т – «Ти – молодець,тому  що…»

Н– нагородження  найактивніших  учасників

И – ми- маленькі  кулінари (реклама  улюбленої  страви)

Ц – ці  цікаві  цеглинки  LEGО (практичні  завдання)

Я - ярмарок

У  цей  день  організаторами  свята були  учні  1  класу зі  своїм  класним  керівником  Бойчук Ларисою Несторівною.

Були  підведені  підсумки  тижня  і визначені  найактивніші  учасники.

Буква  Я і Т   підготували  учням таке завдання, як  незакінчене  речення «Я-молодець, адже…», «Ти-молодець, тому  що…», де  діти  вчилися  доводити  свою  думку, знаходити  щось добре  і  позитивне  в  собі  та  в  своїх  товаришах.

Далі  було  нагородження  грамотами всіх учнів  початкової  школи, адже  всі  старалися  і  були  активними.

Буква  и  запропонувала учням взяти  участь  у  рекламі «Ми-маленькі  кулінари», де  діти, які  бажали, могли  прорекламувати свою  улюблену  страву.

З радістю  школярі прийняли  участь у  практичних змаганнях «Це  цікаве LEGО», де  змагалися  скласти  з  цеглинок  найвищу  вежу, грали  в  математичну гру «Завдання  від  Смішариків», а  потім  з деталей  конструктора  дві  команди будували  школу  майбутнього  і  розповідали,якою  б  хотіли  її  бачити.

В кінці  цього  насиченого  дня  був  проведений  ярмарок, на  якому  маленькі  першокласники  запросили  всіх  присутніх на  веселий  ярмарок, на  якому  були  смішинки, сценки, жартівливі  пісні, які  гарно  виконали  учні  кожного  класу,смачні  домашні  випічки.

Потім  було  смачне  чаювання з  солодкими  покупками.

Тиждень  початкових  класів  закінчився і  ми  думаємо, що він  надовго  запам’ятається  нашим  вихованцям, адже він  був  цікавим, насиченим  і  пізнавальним.