Володар пісенного моря!

Пам’ять про Володимира Івасюка живе і нині в душі кожного українця, усіх тих, хто любить музику і свій край.

Цей тиждень є знаменний для всієї Буковини, України і всього світу. Адже 4 березня 2019 року виповнилось 70 років від дня народження композитора, музиканта, поета, художника, Героя України Володимира Івасюка.

Володимир Івасюк любив свій край, рідну Україну, яку оспівував у чудових піснях. « Червона рута », « Водограй », « Мальви », « Два перстні » стали візиткою В. Івасюка .

Твори композитора співають мільйони, а « Червона рута » стала еталоном  мелодизму в поєднанні із поетичністю віршів для кожного пісенного майстра на українському пісенному майдані.

Протягом тижня з 04.03  по 07.03 2019 року учні НВК розповідали про важливі події з життя композитора, декламували вірші, співали пісні Івасюка – «Червону руту»,«Як я піду в далекі гори»,«Водограй» та інші.

Була проведена урочиста лінійка  "Володар пісенного моря",  присвячена творчості Володимира Івасюка , яку підготувала вчитель української мови та літератури Бойчук І.О. з учнями 9 класу.

Бібліотекар Сімак Д.І. з  метою популяризації творчості композитора, провела огляд літератури та ознайомила всіх з унікальними світлинами із власного життя Володимира Івасюка.

Учні 5, 6, 7 класу декламували вірші Михайла Івасюка, які батько присвятив своєму синові.

Учні 8 класу  співали пісню "Я піду в далекі гори".

Учні 9 класу співали пісню "Червона рута".

Учні 11 класу співали пісню "Водограй".

Вчитель музики Дубець С.Д. провела "Віночок пісень Володимира Івасюка".

Роки проходять, а його пісня буде жити поміж нас.