Благодійний концерт!

Будь-яка допомога нашим воїнам сьогодні дуже важлива, їм необхідна наша увага, наша підтримка. Їх доблесть, мужність, відвага і самовідданість викликають почуття гордості і вселяють упевненість в тому, що ми переможемо, і на нашу землю прийде довгоочікуваний мир.

Розуміючи це, 4 квітня 2019 р. у Слобідському НВК відбувся благодійний концерт за участю буковинського волонтера, Заслуженого артиста  України Святослава Края на підтримку воїнів, що захищають східні рубежі нашої країни.

Учні оплесками зустріли людину, яка присвятила своє життя пісні, в якої своєрідна душа – душа українського народу.

Концертна програма Святослава розпочалася вшануванням пам’яті полеглих воїнів за волю України і піснею, яка вперше прозвучала на Майдані «Гордімося, друзі, що ми українці».

Українські пісні у виконанні пана Святослава дуже проникливі і мелодійні… А скільки в них краси, любові, почуття патріотизму, сили і величі.

Саме такими піснями  він підтримує захисників нашої держави, які воюють на сході України, коли відвідує зону бойових дій.

Всі учні та працівники НВК з величезним  захопленням слухали пісні і бурхливими оплесками супроводжували їх.

Наприкінці концерту директор НВК Коляско Т. І. подякувала пану Святославу за чудовий концерт і передала йому зібрані в ході благодійної акції кошти у сумі 1000 гривень.