У здоровому тілі здоровий дух

З 01.04. по  05.04. 2019 року  в рамках святкування Міжнародного дня спорту на благо миру та Всесвітнього дня здоров’я, для  пропаганди фізичної культури і спорту, як важливого засобу збереження і зміцнення здоров'я та з метою залучення дітей   до активного відпочинку,  в Слобідському НВК пройшов тиждень спортивних ігор. На протязі тижня було проведено змагання з різних видів спорту.

Але як зазвичай це буває у дружній сім’ї - перемогла дружба, приємні емоції та гарний настрій. Дякуємо за чудово проведений час!

Змагання з настільного тенісу серед учнів 5-11класів.

Всі любителі настільного тенісу мали можливість пограти в пінг – понг з вчителем біології  Боднарюк Аліною Василівною.

Провели двосторонню парну гру з  настільного тенісу між командою вчителів НВК (переможців спартакіади працівників освіти району 2006 року,  2017 року) Попова В. О., Боднарюк А. В. та  командою учнів (бронзових призерів районних та обласних змагань Топорівським  Богданом, Сімак Юлією).

Вчитель інформатики Коляско Юрій Святославович провів  сеанс одночасної гри в  шахмати зі знавцями цієї інтелектуальної та стратегічної гри.

Вчитель правознавства Кожухар Віталій Михайлович змагався з любителями логічної  настільної гри на двох - шашки.

Команди учнів НВК  мірялися силою в  перетягування канату.

Заключними  були змагання з футболу між збірними працівників НВК та учнів 7-11 класів.