Подорож в чарівне Закарпаття…

Поділіться статтею з друзями: 

 

Закарпаття – чудовий край, де змішались різні культури, народи і традиції. Регіон межує одразу з чотирма державами – Польщею, Угорщиною, Румунією і Словаччиною. Вражає своєю багатою історію, неймовірною природою, високими горами і гостинністю. В цьому  ми переконалися  під час незабутньої подорожі до чарівного куточка природи. Це була унікальна можливість протягом короткого часу побачити все найкраще, що є в Закарпатті.Почалося наше знайомство із відвідування Яремчі — перлини Карпатського краю.

 

Наступна зупинка  - село Ділове, яке розташоване у Рахівському районі. Воно є однією з головних визначних пам'яток Закарпаття, оскільки саме в цьому місці встановлено знак географічного центру Європи.

 

Відійшовши на кілька метрів ми побачили  чудовий композиційний ансамбль: скромний двометровий обеліск – свідок минулого, семиметрова стела – сучасниця. а поруч стрункі ялинки- зелені красуні Карпат.

Вразив нас своєю неповторністю музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах в місті Рахів.

Експозиція музею, яка займає понад тисячу квадратних метрів, складається з двох розділів:

"Природні екосистеми Карпат";

"Історія природокористування в Українських Карпатах".

Зміцнили своє здоров’я, розвинули спортивні досягнення, покаталися на водяних гірках та просто приємно провели  час у аквапарку «Марина» у місті Тячів. До наших послуг були: водні гірки «змійка», басейни, соляна кімната і соляний басейн, джакузі, підводний масаж, 2 сауни.

Результат пошуку зображень за запитом "фото аквапарку тячів"

Результат пошуку зображень за запитом "фото аквапарку тячів"

Наступне місто – Хуст. Регіон багатий на замки. Деякі з них дуже добре збереглись, а інші перетворились на руїни.

Про Хустський замок складено безліч народних переказів та легенд. З допомогою цікавого екскурсовода ми розкрили таємниці, які  у своїх руїнах приховує Хустський замок.

 

На додачу отримали  чудовий релакс від купання в термальних  водах Велятино.

Нам зовсім не було коли нудьгувати і  від подорожі залишилися неймовірні враження, фото та бажання повернутися сюди ще не один раз.