Трудовий десант “За чисте довкілля”

Формування у школярів ціннісного ставлення особистості до праці зумовлює виховання у них працелюбності, поваги до своєї та чужої праці, створення бажання творити добро. Саме з цією метою 23 квітня 2019 року у НВК пройшов трудовий десант "За чисте довкілля" серед учнів 6-11 класів.

Всі працювали активно і жваво, за декілька годин навели чистоту і порядк. Спільними силами привелив порядок територію  навчального  закладу,  спортивного  майданчику,  шкільного  саду, пам'ятника  воїнам  -  односельчанам, які загинули у роки  Великої  Вітчизняної  війни,  закликавши тим самим мешканців села не смітити і зробити кожен куточок нашої малої Батьківщини чистим та затишним.

Всі учасники заходу отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей “трудовий десант” ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все! Порядок і чистота – запорука успіху!

Адміністрація Слобідського НВК та весь колектив висловлює щиру подяку всім  хто  славно  потрудився  в   цей  день.