Вишивана Україна - це Європа!

16 травня 2019 року Україна відзначається Всесвітній День вишиванки. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. У нашому НВК дрес-кодом дня була вишиванка, і весь НВК замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

\

В акції взяли участь не лише учнів, а й усі вчителі та персонал НВК. По класах відбулися бесіди, на яких учні та вчителі розповідали про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притамана своя вишивка.

Також у цей день ми відзначили День Європи та провели  відкритий захід «Вишивана Україна – це Європа». У День Європи ми шануємо наші спільні цінності, спільну історію, те, що найголовніше - наше спільне майбутнє!

Українські діти – діти сучасної Європи, мають бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України!

Вітаємо усіх з Днем вишиванки  та Днем Європи. Бажаємо чистого неба над головою, спокійного й радісного життя. Добра, миру, злагоди !

Живімо з Європою!

Україно, одягни вишиванку,
Пригадай, як колись було.
Її гордо носило місто,
І пишалося кожне село.
Україно, носи вишиванку,
В будні і свята носи.