Олімпійські ігри в Слобідському НВК

Олімпійські  ігри в Слобідському  НВК

З 09 по 13 вересня  2019 року в рамках святкування Дня фізичної культури та спорту, підтримки Олімпійських Ігор, з метою ознайомлення молоді з  ідеями олімпізму, цінування власного здоров’я, виховання в школярів потреб у постійній рухливій активності, формування традиції й культуру здорового способу життя, престижу здоров’я, залучення до активних занять фізичною культурою та спортом  в  НВК був проведений Олімпійський тиждень. Під час якого були проведені наступні заходи:

1. - Олімпійський урок (презентація) на тему: «Олімпійські ігри: історія та сьогодення».  На цьому уроці учні 5-10 класів ознайомилися з  історією розвитку Олімпійських ігор та  досягненнями українських олімпійців на останніх іграх.

Учні 1-4 класів переглянули мультфільм  «Як козаки олімпійцями стали».

2. -  День бігуна, який визначив найшвидших учнів 5-7 класів з бігу на 30м з бігу на 60м  учнів 8-10 класів.

Переможцями з бігу на 30 м  стали:

Даскалюк  Богдан  учень 6 класу   та  Зайцева Єлизавета учениця 7 класу

Переможцями  з  бігу на 60м  стали:

Кожохар Олексій учень 10 класу та  Топорівська Кароліна   учениця 8 класу.

3.«Веселі старти» для учнів 2-4 класів. Це традиційний вид змагань для молодших школярів, участь у якому завжди викликає велику радість, приносить заряд енергії і позитивний настрій як для самих учасників, так і для вболівальників та вчителів. Перемогу здобули учні 4 класу.

4. - Спортивна естафета для учнів 5-10 класів. Перемогли команда 8 класу.

5. - День стрибуна. Змагання проводилися  із стрибків у довжину з місця та стрибки на скакалці за 30с. Участь приймали учні 5-10 класів. Дальше всіх стрибнули  Віщак Андрій  та Топорівський Богдан учні 9 і 10 класу, учениця 8 класу Топорівська Кароліна.