Слобідські школярі на Науковому пікніку

Наука цікава, наука таємнича, наука може дивувати і захоплювати, пояснювати і заплутувати ще більше. І нехай ви не прагнете виростити з вашої дитини нового Ейнштейна або Коперника, але навчитися вчитися - одна з основних задач для сучасних дітей. Адже здатність і бажання до саморозвитку можна прищепити. Головне підібрати правильні інструменти і мотивацію.

Саме для того, щоб посприяти мотивації здобувачів освіти  вчитися 22 вересня о 12.00 годині на Соборній площі міста Чернівці учні Слобідського НВК відвідали  ІІІ Науковий пікнік з Ніколою Тесла.  Метою проекту є популяризація наук – математики, фізики, хімії, біології, історії, екології,  ІТ-технологій, психології, медицини, географії шляхом участі у підготовлених експериментах в рамках наукових пікніків. Це  – цікавий захід, де молоді і зовсім юні спеціалісти, науковці, ентузіасти ділилися своїми знаннями з оточуючими.

Але спочатку наша екскурсія розпочалася з Центральної площі міста Чернівці -Чернівецької міської ради (ратуші).

З Центральної площі ми продовжили екскурсію пішохідною вулицею імені Ольги Кобилянської (колишня вулиця Панська), заглянули в дворики на цій вулиці - "Італійський дворик" та дворик Німецького народного дому. По дорозі ми побачили: Палац урочистих подій, ковану карету, Свято-Духівський собор.

Юні дослідники Слобідського НВК доторкнутися до науки руками в прямому сенсі: дивилися в  мікроскоп, змішували хімічні реагенти, були активними учасниками науково-дослідної діяльності, а  також вчилися надавати першу медичну допомогу, вивчили та дослідили хімічні реакції, слухали лекцію про комп’ютерне програмування.

Прогулянка по парку імені Тараса Шевченка стала приємним закінченням  цього дня.

Додому усі поверталися в піднесеному настрої, сповнені нових вражень, радісні та щасливі!