День Учителя – найкращий в році день

День Учителя – найкращий в році день, як для учнів так і для учителів, тому що в цей день учні намагаються створити для своїх наставників справжнє свято. А саме: впродовж цього дня школярі не тільки слухняні, ввічливі і уважні, але й пробують брати управління школою в свої руки, приміряють на себе роль учителів.

4 жовтня  2019р. Нарешті він настав цей чудовий, довгоочікуваний день – День Учителя, до якого особливо готувались  наші  учні. Святково прибрана школа, актова  зала:  усюди   майорять  осінніми  барвами ошатні прикраси.

В цей день у школі керують учні. Самі проводять заздалегідь підготовлені уроки для однолітків та малюків. Цілий день панує святкова атмосфера добра, тепла і взаєморозуміння, піднесений настрій у кожного і радісний блиск щастя в очах.

Сьогодні старшокласники вітають ветеранів учительської праці – учителів, які перебувають на заслуженому відпочинку.

Свято продовжується і учні  із  задоволенням запросили усіх працівників  школи  у  студію програми «Все буде добре». Дійство  пройшло  у  чудовій атмосфері з масою сюрпризів, зіркових гостей та вітань. У  цей день  до  нас  завітали: неперевершена  телеведуча - Надія Матвєєва, елегантна  Катя Осадча.  Також  Дід-Віщун, почувши про зйомки святкової передачі, попросився  повіщувати  нашим  вчителям.

На  свято  до  нас  залетіла «спортивна  ластівочка»  НВК -  Максим  Симчук,  який  у  рубриці  «Спорт в народ» поділився  із  присутніми особистою системою відновлення сили та енергії під час перерви.

Під  час  традиційної рубрики «Психолог в кожну хату!» усі  побували на відкритому  засіданні  клубу  анонімного  вчителя,  яке  успішно  провів   експерт-парапсихолог  Мотрюк  Ілля.

Пісні, танці, жарти, і щирі побажання дарували учні НВК  усім  присутнім.

На устах  в усіх сяяла посмішка, очі  світилися  радістю  від розуміння того яких хороших дітей виростили, виховали, викохали. Це і є справжня дяка за кропіткий вчительський труд і недоспані ночі, за терпіння, розуміння і щиру любов до своїх вихованців…

Педагог- організатор  -   Юрій  Коляско