Турнір юних фізиків Буковини - 2019

Збірна команда Новоселицької ОТГ та Новоселицького району «НовоФіксики» (капітан команди – учень 9 класу Слобідського НВК – Віщак Андрій) здобула ІІІ місце в обласному етапі турніру юних фізиків Буковини!

12 жовтня 2019 року на базі комунальної обласної спеціалізованої школи-інтернату II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей" відбулися ігри турніру юних фізиків Буковини. В інтелектуальних змаганнях взяли участь п’ять команд нашої області: «НовоФіксики» (Новоселицька ОТГ,  Новоселицький  район), «НЬЮТОНИ» (комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат II-III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів "Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей"), , «Квант-1» (Заставнівський район), "Фотон" (Вижницька ЗОШ I - III ст. ім. Ю. Федьковича, Вижницької ОТГ), "Пруткі  мурахи"  (Чернівецький ліцей №1  математичного  та  економічного  профілів) .

Це турнір який потребує шаленої підготовки та багато часу та сил. Це турнір на якому використовуються задачі найвищої складності та цікавості.

Оцінювало виступи учасників компетентне журі, до складу якою увійшли науковці Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та кращі учителі фізики області.

З вітальним словом до учасників турніру звернувся голова журі Юрій Васильович Гудима, професор кафедри професійної та технологічної освіти і загальної фізики Інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук ЧНУ ім.Ю.Федьковича, доктор фізико-математичних наук.

За результатами  боїв журі визначило переможців турніру.  Наша  команда  посіла третє  місце.  Усі учасники  отримали    Дипломи ІІІ ступеня.