Байт 2019

Під  час  осінніх  канікул (30 жовтня 2019 року)  учні  нашого  НВК   прийняли  участь  у  обласному  етапі  конкурсу “Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти,  який  відбувся  на  базі  Чернівецького  ОЦНТТУМ.
           В фінальному турі конкурсу брали участь 54 учасника – вихованці гуртків інформаційних технологій Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, збірна команда м.Чернівців (ЗОШ №3, №6, №24, №30, №41, гімназії №2), команди із Вижницького, Глибоцького, Затавнівського, Новоселицького, Путильського, Сокирянського, Хотинського, Кельменецького районів області та м.Новодністровська.

Стрелецький  Олександр,  учень  6  класу,  взяв участь  у секції  « ігрові програми» – створення анімації з використанням графічних можливостей мови програмування Scratch.

Кирилова  Яна,  учениця  7  класу,   взяла  участь  у  секції  « графічний редактор Paint» – відтворення запропонованого графічного рисунку і розфарбування його на власний розсуд.

Сімчук  Максим,  учень  8  класу, працював у  секції « навчально-демонстраційні програми» – створення презентації на тему “ Як створити мультфільм? ”.

За підсумками роботи журі Грамотами Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації нагороджені кращі учасники. Серед них перше місце отримав  в номінації “Програмування”  Стрелецький Олександр  - учень Слобідського НВК, вихованець Новоселицького БДТ, керівник Коляско Юрій Святославович.

Кирилова  Яна  та  Сімчук  Максим отримали  Сертифікати  за  участь  у  даному  конкурсі.

Юрія  Святославовича  також  нагороджено  Грамотою  Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації  за  підготовку  переможця  конкурсу “Байт” на кращу комп’ютерну програму серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

ВІТАЄМО  З  ПЕРЕМОГОЮ!!!  БАЖАЄМО  НОВИХ  ЗДОБУТКІВ  ТА  ЗВЕРШЕНЬ!