Навколо світу за 5 днів

Подорож як найбільша наука і серйозна наука допомагає нам знову знайти себе.

А. Камю

Під  таким гаслом з 4 листопада по 8 листопада 2019 року пройшов тиждень географії у Слобідському НВК під керівництвом вчителя географії Тетяни Володимирівни Ротар. На відкриття предметного тижня завітала давня Богиня  Географії  – Гея, яка передала здобувачам освіти Глобус до «Країни географічних знань» вона запросила здійснити  подорож  по  «Океану загадковому»» під час якої передбачалося проведення географічної вікторини

Програма тижня була насиченою, адже завдання було не просто оцінити рівень географічних знань, а й дати максимум нових знань і вражень, позитивних емоцій. 5 листопада було проведено географічний квест "Фортеця знань"

6 листопада   був проведений фото конкурс «Мої мандри ріднокраєм»

7 листопада - захист учнівських презентацій «Світовими скарбницями рекордів»

Цікаві  розвиваючі завдання, ігри, творчі конкурси та мандрівки безперечно активізували пізнавальну діяльність учнів, збагатили їх географічною інформацією та переконали у тому, що без географії ніде. І як підсумок – «Вітання переможців», якого з нетерпінням чекали всі. Високий рівень знань та умінь, креативність, кмітливість, винахідливість, допитливість у вивченні та досліджені географічного минулого проявили: Ротар Іванна та Топорівський Богдан - учні 10 класу, Віщак Андрій та Качуряк Тетяна - учні 9 класу, Ротар Валерія, Формос Святослава, Білоус Богдан, Катеринчук Софія – учні 8 класу, Топорівська Анна – Марія – учениця 7 класу.  «Знавцями географії» стали класні колективи 7, 8 класів.

Тиждень географії  в НВК завершився. Та не закінчилася ретельна щоденна підготовка до такого свята-звіту, яка чекає на всіх здобувачів освіти наступного року.

Тож, вперед, за новими знаннями, за  успіхами в навчальному році!

.