Тиждень бібліотеки

У сучасному суспільстві новомодні гаджети стрімко витісняють таку важливу складову повноцінного всебічного розвитку особистості як читання книг. У кращому випадку підростаюче покоління вибирає електронні видання, але не можна уявити сучасне життя без бібліотек, куди кожна людина може прийти, щоб отримати необхідну інформацію та взяти до рук цікаву книгу.

А головне залучити молоде покоління до читання, домогтися, щоб друковані видання - книга, газета, журнал – стали їх постійною потребою. Тож з метою  дати молоді максимум інформації з актуальних питань сьогодення, допомогти усвідомити значення інформації для особистого розвитку, сприяти формуванню інтелектуального потенціалу, вміння користуватися інформацією у нашому НВК з 11.11 по 16.11.2019р. проходить Тиждень бібліотеки  згідно плану:

Дата проведення

11.11.19

Оголошення  плану Тижня бібліотеки. Оформлення стенду «У світі книжок». Перегляд презентації «Походження бібліотеки»

Святкова лінійка до дня писемності: «Бринить, співає наша мова, чарує ,тішить і п’янить»

Бойчук І.О.

12.11.19

Бібліотечний урок «Історія створення книги». Перегляд відеофільму «Винайдення книгодрукування:  від середньовіччя до Відродження»

13.11.19

Брейн – ринг «Знавці історії книги»

14.11.19

Конкурс та представлення стінгазет на тему «Книга – мій вірний друг» серед учнів 5 – 10 класів.

Виставка "Моя улюблена книга". Акція "Подаруй книгу школі"

15.11.19

Конкурс читців віршів серед учнів 5 – 10 класів.

Підбиття підсумків та завершення тижня.

Федоряк С.І.

Бібліотекар Федоряк Світлана Іванівна ознайомила присутніх з планом проведення Тиждня бібліотеки

У тісній співпраці вчителя української мови Бойчук І.О. та бібліотекаря Федоряк С.І. проведена тематична лінійка "Бринить,

співає наша мова, чарує ,тішить і п’янить".

З успіхом пройшла літературна вікторина за участю учнів 6 - 9 класів.

Учні 9 класу ознайомили присутніх з історією виникнення книги, продемонструвавши презентацію "Походження бібліотеки".

ЛІТЕРАТУРНИЙ  БРЕЙН-РИНГ між учнями 7-8  класів

Команда учнів 7 класу "Диваки"

Команда учнів 8 класу "Юні читачі"

Домашнє завдання команди "Диваки" - інсценізація уривку твору М. Старицького "За двома зайцями"

Домашнє завдання команди "Юні читачі" - інсценізація уривку твору І. Нечуй-Левицького  "Кайдашева сім'я"

Гра пройшла цікаво і пізнавально. Присутні переконалися у тому, що учасники команд дійсно себе показали ерудованими, здібними читачами, любителями української літератури.

Учні  НВК  представили  стінгазети на тему «Книга – мій вірний друг», а  також долучилися до акції "Подаруй книгу школі"

Кожен клас презентував  улюблені книги

15 листопада, згідно плану відбувся конкурс читців серед учнів 5-10 класів, на укому здобувачі освіти змогли продемонструвати свої ораторські здібності.

На  всіх заходах, проведених протягом тижня, Федоряк С.І.намагалася викликати в учнів почуття поваги і любові до книги; прищепити знання та вміння бережливого поводження з книгою; розвивати спостережливість,увагу, пам’ять;  виховувати згуртованість.

Тож, збагачуйте свій  інтелект, відвідуйте бібліотеки, читайте книги!