Воєнізований крос

08 листопада 2019 року на базі Новоселицького  районного товариства сприяння обороні України та міського парку відбулися змагання з воєнізованого кросу серед учнівських команд закладів  загальної середньої освіти району та ОТГ.

«Воєнізований крос» - змагання з бігу та подоланням двох вогневих рубежів на дистанції 1500 метрів. (Учасники екіпіровані у військову форму та каски, із навчальною зброєю та протигазом.)

Перший рубіж – стрільба з пневматичної гвинтівки по біатлонних мішенях.   Команда не покидає рубіж, поки  не влучать  у всі 3 цілі.

Другий рубіж – метання  учбової гранати Ф-1 в ціль (макет танка 3х4м.). У разі не попадання учасник долає штрафне коло. Кількість непопадань дорівнює кількості штрафних кіл.

Випробування для учнів було справді не з легких, але здолавши всі етапи змагань вони показали свою фізичну та  вогневу підготовку. За підсумком усіх вправ   команда Слобідського НВК  у складі Топорівського Богдана, Віщака Андрія та Беломєсного Дмитра  здобула ІІІ місце. Підготував команду вчитель фізичної культури  Попов В.О.