Школа, родина, дитина – успіх!

Час і батькам, і вчителям глибоко усвідомлювати,

що ані школа без сім’ї, ані сім’я без школи

не можуть упоратися з найтоншими, найскладнішими

завданнями становлення людини.

Василь Сухомлинський

Стрімко змінюється світ. В освіті відбувається реформування, впроваджуються сучасні інновації технології. Відбувається процес   народження Нової української школи. Однією зі складових формули Нової української школи є педагогіка партнерства. Принципи педагогіки партнерства наголошують на повазі до особистості, доброзичливості та позитивному ставленні, довірі у взаєминах, стосунках, розподіленому лідерстві та принципах соціального партнерства.

Саме  на  таких  засадах пройшли  загальношкільні батьківські збори 8 листопада  2019 р. у  нашому  НВК  на яких було обговорено важливі питання освітньої  реформи  та роль батьківської громадськості в її  реалізації.

Про  роль  батьків  у  підвищенні  якості  освіти школярів  наголосила  у  своєму  виступі  заступник  директора  з  навчально-виховної  роботи Боднарюк  А.В.

Про академічну  доброчесність, як  невід’ємну складову забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти,  говорила  у  своєму  виступі  директор  НВК - Коляско  Т.І.

Про  запобігання  булінгу  в  НВК  розповів  практичний  психолог  Коляско Ю.С.

Із  стилями  виховання  ознайомила  присутніх вчитель  початкових  класів  Топорівська  Т.В.

Кухар НВК  Ватаманюк М.І. повідомила про   особливості харчування  учасників  освітнього  процесу  у 2019-2020 н.р.

Із  інформацією  про  медичне  обслуговування  учнів  виступила медична  сестра НВК Дорош  С.С.

Голова батьківського комітету Цуркан Н.В. прозвітувала  про  роботу  БК  за  минулий  навчальний  рік.

Подяка  батьківському  комітету НВК (Голова БК - Цуркан Н.В.)  за  активну  участь  у  житті  НВК,  допомогу  у  створенні  сучасного  освітнього  простору.

Обрали    голову  батьківського  комітету на  2019-2020 н.р.  Цю  важливу  місію  доручили  виконувати  Москал  Наталії  Василівні.

Вчителів та батьків об`єднує єдина мета – успіх та гарні результати навчання дитини.  А досягнути цього можна лише у тісній співпраці   батьківського та педагогічного колективу за формулою  «батьки-діти-школа».

І якщо ми, разом з вами, шановні  батьки, нині допоможемо  нашим дітям розвинути потребу в знаннях, уміння набувати їх, то ці важливі якості залишаться з нею і після закінчення школи. А   формула  «батьки-діти-школа»  перейде у формулу   «Школа, родина, дитина – успіх»!