Дослідницька діяльність ‒ вища форма самоосвітньої діяльності учня

Завдання школи — не лише надати учням певні знання, але й навчити їх використовувати, а в разі необхідності й творчо опрацьовувати. Звідси: проведення наукових досліджень у школі доцільно поєднувати з розвитком творчої особистості; воно має бути його кінцевим результатом.

Поглиблення знань, робота з додатковою літературою, зі статистичним матеріалом, вміння експериментувати, навички публічного виступу тощо - все це формує творчу та пізнавальну активність учня,  вміння працювати самостійно та використовувати набуті знання на практиці. І  як  результат - успіх  на  конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів закладів освіти Новоселицької  та  Мамалигівської  ОТГ,  який  відбувся 24 січня  2020 р.  на  базі  Новоселицької  гімназії.

Учень  9  класу -  Віщак Андрій,   успішно  представив свою  роботу  «Перфораційні окуляри та їх вплив на зір людини»  на І етапі  конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  і посів  І  місце у  секції  "Фізика".

Дослідження проводилося в приміщенні  КНП  «Центр «ПРОМІНЬ ЗДОРОВ’Я» Новоселицької  районної  ради АЗПСМ с.Слобода  за  участю  учня  4  класу  Кожокаря  Максима.

Консультантом з  питань методики діагностики  зору  людини

був завідувач АЗПСМ   с.Слобода  Ротар  А.І.

Також  проводилося  опитування  серед  учасників  освітнього  процесу  в  НВК

та  співбесіда  з  шкільною  медичною  сестрою  Дорош  С.С.

Спільна  праця  увінчалася  успіхом.

Висловлюємо  щиру  вдячність Ротарю А.І., Дорош С.С.,  Максиму

та  всім  хто  долучився  та  посприяв  у  проведені  даного  дослідження.

Андрієві   бажаємо  перемоги  на  ІІ (обласному) етапі  цього  конкурсу!