Перша Всеукраїнська різдвяна педагогічна конференція у місті Львові

Древні єгиптяни вірили, що перед воротами раю запитують про дві речі: Чи знайшли Ви радість в житті? А Ваше життя принесло радість іншим?..

Неймовірну "порцію" радості, позитиву і натхнення отримала заступник директора з НВР Боднарюк А.В. від участі у Першій Всеукраїнській різдвяній педагогічній конференції у місті Львові на тему:«Українська школа в умовах гострих викликів ХХІ ст.: сталий клімат – духовний  гуманізм»

Лейтмотивом конференції стали слова Ш. Амонашвілі: «Скажімо Слово про Школу, яка є:  вогнищем духовності і моральності,  майстернею людяності, законодавицею якості життя,   дарителькою   Світла і могутності знань, берегинею культури і мови, сіячкою духовного і доброго. Провідна ідея конференції: «Наша праця – формування людини, і це покладає на нас особливу відповідальність, яку ні з чим не зіставити» (В. Сухомлинський)

Якщо ти СЯЄШ, то ти притягуєш таких же СВІТЛИХ Людей...Саме таких творчих, креативних педагогів   всієї України, Львів гостинно зустрів  7-9 лютого.

9 орієнтовно-практичних екскурсій школами Львова, 8 панельних дискусій, 6 творчих лабораторій, 10 майстер-класів/тренінгі, спілкування з колегами - неначе ковток свіжого повітря, перезавантаження, поштовх до розвитку та вдосконалення. Адже теми які обговорювались є дуже актуальні сьогодні:«Малокомплектні школи: закрити не можна залишити»,«Учитель і технологія: хто кого?»,«Здорова школа – здорова нація»,«Школа В. Сухомлинського: право на життя чи забуття?»,«Кадрова політика автономної школи:  сучасні виклики та перспективи розвитку»,«Академічна доброчесність: міфічна концепція чи дієвий інструмент забезпечення якості освіти»,«Соціальний захист педагога: вижити можна, жити – ні?»,«Міфи і реалії сучасного виховання».

Другий день Першої Всеукраїнської різдвяної конференції розпочався гучно.Створював настрій на цілий день дитячий духовий оркестр с. Пикуловичі Львівської області.

Родзинкою конференції був виступ заступницi мiнiстерки оcвiти України пані Любомири Мандзiй щодо професiйного розвитку вчителя, освiтнiх субвенцiй та багато чого цiкавого. Новини з перший вуст - це справді круто!

Атмосфера панувала різдвяна, з ароматом львівської кави, а ще - запаленні очі, щирі посмішки, теплі обійми, крилаті ідеї, магія синергії або як чарівно сказала організаторка цього дійства пані ВАЛЕНТИНА МАТЯШУК: "РІЗДВО ДУШІ".

Вогник гуманної педагогіки, запалений від великого Сонця, яке осяяло на конференції , засвітився і в нашому НВК.

І нехай ідеї гуманної педагогіки живуть та спонукають кожного бути добрими та розвиватись!